Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kolay para kazanma çok basit

Sayın Okuyucular.Benim adım Andrew Lloyd ve JC Investing Ltd isimli firmanın online finansal danışmanıyım. Benim görevim SİZİN GİBİ internet üzerinden gelir sağlayabilmiş yatırımcılara danışmanlık yapmak. Bu çalışma biçiminde size önerdiğim metot kesinlikle siz zengin ETMEYECEK. Sadece hiçbir deneyime ihtiyaç duymadan ayda en az 24.563 TL kazanmanıza olanak sağlayacak.
Lütfen KENDİNİZE sadece 10 dakika ayırarak bu metni okuyun ve inan bana hayrete düşeceksiniz. Günümüzde bir çok internet sitesi, sadece tek bir butona basıp ya da mucizevi bir yazılımla sizi zengin kılmayı vaadediyor, ama bunları unutun çünkü bu imkansız. Bu metni okumayı bitirdiğinizde, Günde 819 TL Kazanmak. Lütfen size bunu HERHANGİ bir insan yapabilir hatta neticede çok KOLAY, EĞLENCELİ VE BAĞIMLILIK YARATAN bir iş haline gelecek dediğimde bana inanın.
Online Borsa içerisinde İşlemler'in nasıl yürütüldüğüne dair bir ÖZET sunan az sonraki 72 saniyelik videoyu dikkatlice izleyin. Bunun sizin için olduğunu düşünmeden önce, sizi temin etmek isterim ki 12 yaşındaki bir çocuk bile profesyonel Broker haline gelebilr.

Binance'da bu kadar karı her ay yapmak biraz zor değil mi ? Ben bir yıl gibi bir zamandır bu işlerin içindeyim bu yüzden emin olamadım . Belki daha deneyimli olsaydım kazandırırdı ama emin olamadım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,741
Son üye
ysf
Geri