Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

İstek Konu Düzenleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EfeKaan

Üstçavuş
Merhabalar, açtığımız konuları ve mesajları ilk 15 dakika içerisinde düzenleme imkanımız olursa iyi olur, bazen konuyu açmadan gözden kaçabiliyor ve mesaj yarıda kalıyor yanlış yazılıyor ve bir sonraki mesajı atmak için süre beklerken konu dağılabiliyor. Daha önce düzenlenebiliyordu fakat şuanda düzenleyemiyorum.

Merhabalar, açtığımız konuları ve mesajları ilk 15 dakika içerisinde düzenleme imkanımız olursa iyi olur, bazen konuyu açmadan gözden kaçabiliyor ve mesaj yarıda kalıyor yanlış yazılıyor ve bir sonraki mesajı atmak için süre beklerken konu dağılabiliyor. Daha önce düzenlenebiliyordu fakat şuanda düzenleyemiyorum.
Bununla alakalı çalışıyoruz

Bununla alakalı çalışıyoruz
Hocam, esas konunun üzerinden de biraz zaman geçmiş ama şahsen benim için çok önemli, fazlaca ciddiye aldığım bir konu bu.

Özellikle mesajı gönderdikten sonra fark ettiğim yazım hatalarımı mutlaka düzeltmem lâzım. Yoksa uyku uyuyamam. 😆

Çalışma ne aşamada hocam? Mesajlarımızı düzenleyebilecek miyiz?

Hocam, esas konunun üzerinden de biraz zaman geçmiş ama şahsen benim için çok önemli, fazlaca ciddiye aldığım bir konu bu.

Özellikle mesajı gönderdikten sonra fark ettiğim yazım hatalarımı mutlaka düzeltmem lâzım. Yoksa uyku uyuyamam. 😆

Çalışma ne aşamada hocam? Mesajlarımızı düzenleyebilecek miyiz?
bundan vazgeçtik
daha önce düzenleme yapmıştım suistimal ediliyor.
bu arada bu konuyu kilitleyelim. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri