Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Korkunç Senaryolar

Son 10 yıldır nedense Dünya genelinde büyük bir değişim var gibi geliyor bana arkadaşlar.
Darbeler, Salgınlar, Nükleer Tehditler, Savaşlar
Bu gidiş çok kötü son bulacak gibi
Korkunç Senaryolarınız var mı? Arkadaşlar...

İnsan ırkından olduğu bildirilen çok vahşi, ölüm saçan bir kavim çıkacak ortaya. Yecüc Mecüc kavmi.

(Hadis-i Şeriflerdeki) tasvirlerini okuduğumda, Yüzüklerin Efendisi'ndeki ork ırkını çağrıştırıyor bana. Yani aklımda onlar canlanıyor.

Ama insan soyundan olması mes'elesi, benim en çok dikkatimi çeken nokta. Yani bunlar cin, şeytan, uzaylı, peri, yaratık, falan, filan değiller. Çok vahşi bir insan topluluğu.

Biz görür müyüz, bilmem..

İnsan ırkından olduğu bildirilen çok vahşi, ölüm saçan bir kavim çıkacak ortaya. Yecüc Mecüc kavmi.

(Hadis-i Şeriflerdeki) tasvirlerini okuduğumda, Yüzüklerin Efendisi'ndeki ork ırkını çağrıştırıyor bana. Yani aklımda onlar canlanıyor.

Ama insan soyundan olması mes'elesi, benim en çok dikkatimi çeken nokta. Yani bunlar cin, şeytan, uzaylı, peri, yaratık, falan, filan değiller. Çok vahşi bir insan topluluğu.

Biz görür müyüz, bilmem..
Genetiği değiştirilmiş besinler nükleer serpintiler sonucu oluşması muhtemel zaten z kuşağının görmediği bir o kalacak kalacak herhalde bence görmeleride muhtemel olabilir

Son 10 yıldır nedense Dünya genelinde büyük bir değişim var gibi geliyor bana arkadaşlar.
Darbeler, Salgınlar, Nükleer Tehditler, Savaşlar
Bu gidiş çok kötü son bulacak gibi
Korkunç Senaryolarınız var mı? Arkadaşlar...
Dünya büyük bir sistem değişiminin eşiğinde. Covid bu değişimi yavaşlatmak için piyasaya çıkartıldı. Ukrayna savaşının sebebi de aynı. Ancak, değişim kaçınılmaz. Sistemin değişmesini istemeyenlerle isteyenler arasında çok kuvvetli bir mücadele var. Tasfiye edilmek istenen taraf direnç gösteriyor. İşlerin çirkinleşmesinin ve çirkinleşmeye devam edecek olmasının nedeni bu olabilir. Nükleer savaş çıkma ihtimalini zayıf görüyorum çünkü iki tarafın elinde de bu silahlar var. Önünde sonunda bir taraf kaybedecek. Nükleer savaş çıkmasa bile, ortalık karışacaktır çünkü ekonomik olarak zayıflamış olsalar da tasfiye edilmek istenen taraf hala çok güçlü.

Bence daha büyük bir senaryonun bir sonraki perdesi sadece bu. Önce Filistin, Afganistan, Suriye, ırak şimdi Ukrayna. Yavaş yavaş çevreleniypruz gibi bir hissiyat oluşuyor bende. Dediğim gibi oyu. Büyük, oyuncular sadece rollerini oynuyorlar. Komedyenden devlet başkanı yapmak için devlet başkanı rolünde bir sezonluk dizi diyorum. Başkada birşey demiyorum.

Bence daha büyük bir senaryonun bir sonraki perdesi sadece bu. Önce Filistin, Afganistan, Suriye, ırak şimdi Ukrayna. Yavaş yavaş çevreleniypruz gibi bir hissiyat oluşuyor bende. Dediğim gibi oyu. Büyük, oyuncular sadece rollerini oynuyorlar. Komedyenden devlet başkanı yapmak için devlet başkanı rolünde bir sezonluk dizi diyorum. Başkada birşey demiyorum.
Daha ilginci çoğunluğun ortodoks olduğu bir ülkede yahudi bir başkan ve savaşta bile yahudi milliyetçiliği açıklamaları yapıyor ve ülkesi bunu görmüyor. Daha ilginci ise o kadar ülke içinde yaptıkları her paylaşım her konuşmaları Türkiye üzerine 1.dünya savaşında ve 2.dünya savaşında olduğu gibi alakasız bir savaşta en çok etkilenen biz olcaz sanki ekonomik olarak bu yıl özellikle Rus turistler sayesinde rahatlama beklenirken şuanda o konuda zor gibi

Amerika Birleşik Devletleri,

1. Girdiği hiçbir sıcak savaştan galip çıkamamış (Vietnam, Kuzey Kore, Afganistan, Irak, Küba, Suriye, 2. Dünya Savaşı, vs..);
2. Yaptığı hiçbir askerî operasyonun başarıya ulaştığını kanıtlayamamış (Usame Bin Ladin operasyonu, Saddam Hüseyin'in idamı, Luke Somers kurtarma operasyonu, Firavun Faresi operasyonu, vs..);
3. Kalkıştığı hiçbir siyasî harekâttan başarı elde edememiş (Soğuk Savaş, uzay öncülüğü operasyonları, Güney Amerika'nın hinterlanda alınması girişimleri, vs..);
4. Barış ve demokrasiyi savunurken, sadece kan ve yıkım getirmiş bir devlettir.

Lâkin he hikmetse oturduğu her masadan kârla kalkan, yaptığı her anlaşmada üstünlük sağlayan, girdiği her coğrafyadan maddi çıkar sağlayan devlet olmuştur (Trablus Anlaşması hariç). Yer yüzüne böyle bir devlet daha önce hiç gelmemiştir. Kendi alanında ilk ve tektir.

Soru şu: Aslında hep kaybederken, neden hep kazanan oldu?
Daha sağlam soru: Bunu nasıl başardı?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri