Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kredi Kartı ile NFT Satın Alma Dönemi!

SenaOnChain

Üsteğmen
Süper Moderatör
Mastercard & Coinbase Ortaklığı Kullanıcılar Kredi Kartı İle NFT Alım ve Satım İşlemlerini Yap...jpg

Coinbase Piyasaya Süreceği NFT Platformu İçin Mastercard ile Ortaklık Kurdu!​

Coinbase ile Mastercard bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu ortaklık, kullanıcılara dijital cüzdan ya da kripto para kullanmadan NFT’lere sahip olma şansı tanıyor.

Mastercard, Coinbase kullanıcılarının yakın bir zaman içerisinde NFT market yerinde kart aracılığı ile alım satım yapabileceklerini bildirdi.

Mastercard dijital varlık ve blockchain sorumlusu başkan yardımcısı Raj Dhamodharan, anlaşma kapsamında NFT’lerin dijital Ürün olarak kabul göreceğini ve kredi kartı ile satın alınabileceğini söyledi. Bu ortaklık, kripto para kullanmayan ya da dijital cüzdana sahip olmayan kişilerin NFT’lere ulaşmasını amaçlıyor.

Raj Dhamodharan, "kripto para meraklıları bu sürece alışkın" dedi. "Ama çoğu insan için bu basit ya da sezgiyle öğrenilen bir şey değil. Çok daha kolay olması gerektiğini düşünüyoruz. Böylece bu, NFT'lerin herkese hitap etmesini sağlayacaktır. Daha fazla insanı güvenli ve emniyetli bir şekilde piyasaya dahil etmek, NFT pazarının gelişmesini sağlamanın en iyi yoludur." dedi.

Coinbase kendi NFT pazarını açacağını bildirdi ve adının ‘Coinbase NFT’ olacağı düşünülüyor.

İşte bu! 👍

Nakitin sözünün geçmediği alanlar çoğaldığı için, bu hamle çok güzel. Zaten kredi kartı kullanmayan da yok gibi artık. Bu tarz hamleler, kolaylaştırıcı ve piyasaya güven verici hamlelerdir. Daha çok bekliyoruz bu hareketleri..

Ekli dosyayı görüntüle 9359

Coinbase Piyasaya Süreceği NFT Platformu İçin Mastercard ile Ortaklık Kurdu!​

Coinbase ile Mastercard bir iş birliği gerçekleştirdi. Bu ortaklık, kullanıcılara dijital cüzdan ya da kripto para kullanmadan NFT’lere sahip olma şansı tanıyor.

Mastercard, Coinbase kullanıcılarının yakın bir zaman içerisinde NFT market yerinde kart aracılığı ile alım satım yapabileceklerini bildirdi.

Mastercard dijital varlık ve blockchain sorumlusu başkan yardımcısı Raj Dhamodharan, anlaşma kapsamında NFT’lerin dijital Ürün olarak kabul göreceğini ve kredi kartı ile satın alınabileceğini söyledi. Bu ortaklık, kripto para kullanmayan ya da dijital cüzdana sahip olmayan kişilerin NFT’lere ulaşmasını amaçlıyor.

Raj Dhamodharan, "kripto para meraklıları bu sürece alışkın" dedi. "Ama çoğu insan için bu basit ya da sezgiyle öğrenilen bir şey değil. Çok daha kolay olması gerektiğini düşünüyoruz. Böylece bu, NFT'lerin herkese hitap etmesini sağlayacaktır.
Saçma ve gerekli bir özellik :D Ama ben kullanıcıların böyle bir özelliği kullanmayacaklarını düşünüyorum.En başta köklerler sonra salarlar gibi.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri