Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Cloud Mining Hakkındaki Düşünceleriniz

Kripto Cloud Mining platformları bilindiği gibi her geçen gün önemli bir artış göstermekte ve kolay para kazanmak isteyenlerin talep ettiği adresler olmaktadır. Ancak özellikle para ve hisse senedi piyasalarında geçerli olan risk faktörü açısından düşünüldüğünde, yatırımcılar için şu anda bana göre en riskli grupta “Bulut Madencilik” denilen Kripto Cloud Mining platformları yer almaktadır.

Kurumsal Nitelikli Olmak

Çoğunlukla denetimsiz oldukları için genellikle finansal işlem lisansına sahip kurumsal nitelikli Kripto Cloud Mining firması bulmakta zorlanıyoruz. Özellikle kripto para piyasaları gelişimi düşünüldüğünde, kar maksimizasyonu açısından farklı seçenekler de karşımıza çıkmaktadır. Ağırlıklı olarak küçük yatırımcıların tercih ettiği bu tür kazanç sistemleri çoğunlukla da mağduriyet yaratmaktadır. Birçok platformda bu konuya ilişkin olumsuz yorumlar okumakla birlikte ben de bu konuda çok iyimser değilim açıkçası.

Yeni Madencilik Girişimleri

Bitcoin Madencilik, Ethereum Madencilik ve Litecoin Madencilik gibi belli başlı geleneksel madencilik faaliyetleri yanında artık yeni kripto paraların sayısının hızla artış göstermesi de Bulut Madencilik platformlarının mantar gibi üremesine yol açmaktadır. Gerek ağırlıklı olarak yabancı ve gerekse kısıtlı sayıda yerli Bulut Madencilik sitelerinin yüksek risk taşıdıklarını düşünüyorum. Elbette ki aralarında çok az sayıda güvenilebilecek platformlarda vardır belki. Ancak özellikle küçük yatırımcıların bu konuda azami dikkati göstermeleri ve iyi bir araştırma yapmalarını öneririm.

Birikimlerinize ve yatırımlarımıza sahip çıkmanız dileğiyle sizlerin de görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyorum...

Yaklasik 1 haftadir bu konuyu araştırıyorum. Güvenilir site bulmak oldukça zor. Bunun yaninda sunulan kontratlarin süresinin uzun olmasi da ayri bir problem. 6 aylik , 1 senelik kontratlar bu kadar riskli hir piyasada hic akillica degil malesef.
Varsa bildiginiz güvenilir ve yatirima uygun site paylasirsaniz cok iyi olur.

Artık yatırımcı bulmak da zor. O kadar uzun süre için sözleşme imzalamak da akıllıca değil. Piyasanın ne olacağı belli olmuyor. Düzen otursa belki ama şu an için sıkıntı.

Süresiz sözleşmeler oluyor. O sözleşmelerde de özel maddeler, masraflar ödemeleri geçerse sözleşme biter gibisinden. Ben sözleşme almıştım zamanında. Sözleşme süresi bir ay sürdü :) en bilindik cloud mining sirketlerinden biriydi.

İlginç. Hiç böyle şeylere girmedim ben. Direkt grafikten oku borsadan işlemi yap. Çek paranı ye kafasındayım. :))

Bu sektörde ilk kazığımı bulut madencilikten yedim. Yüksek kar vaad eden platformlar insanı cezbedebiliyor ancak en büyük riski de onlar teşkil ediyor. Günlük % 4 kar veren birçok bulut madencilik platformu var ve her an kapanabilme riski taşıyorlar. Artık daha dikkatli davranıyorum. Günlük % 0.80'lik kar veren platformlarda şansımı deniyorum. Yine de kapanacaklar diye endişe ediyorum. İç rahatlığı ile yatırım yaptığım bir platform oldu. Şu anda yatırım almayı durdurdu. Ödemelerine devam ediyor. Sıkıntı yaratmadan süreceğine inanıyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri