Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Borsaları Nasıl İflas Eder?

Benim anlamadığım kripto para borsası nasıl İflas eder?

Komisyondan kazanıyorsun, işin kripto para değil, aracısın sadece. İnsanlar al sat yapıyorlar ki, büyük borsalarda saniyede binlerce işlem yapılıyor. İşletme maliyetinin çok çok üzerinde bir gelir demek bu.

Kripto para projeleri sana geliyor, likidite veriyor. Yani bedava para

Ayrıca büyük borsalarda 1 milyon USD ye çıkan listeleme fiyatları var. Diğerlerinin ufak tefek.

Yazılımcı çok sevdiğim bir arkadaşta borsalar hack olaylarının kurmaca olduğunu söylemişti. Hadi gerçek diyelim onada. Coinbase İflas edecek deniyor. Hack yok ortada ne iflası. Bu nasıl oluyor?

Biri bana açıklasın lütfen :)

Benim anlamadığım kripto para borsası nasıl İflas eder?

Komisyondan kazanıyorsun, işin kripto para değil, aracısın sadece. İnsanlar al sat yapıyorlar ki, büyük borsalarda saniyede binlerce işlem yapılıyor. İşletme maliyetinin çok çok üzerinde bir gelir demek bu.

Kripto para projeleri sana geliyor, likidite veriyor. Yani bedava para

Ayrıca büyük borsalarda 1 milyon USD ye çıkan listeleme fiyatları var. Diğerlerinin ufak tefek.

Yazılımcı çok sevdiğim bir arkadaşta borsalar hack olaylarının kurmaca olduğunu söylemişti. Hadi gerçek diyelim onada. Coinbase İflas edecek deniyor. Hack yok ortada ne iflası. Bu nasıl oluyor?

Biri bana açıklasın lütfen :)
Bence tüm varlığı kriptoya bağlayıp düştüğünde iflasa sürükleniyor olabilirler.

Gerçi piyasayı da tahmin edebiliyorlardır ama , bilemiyorum şuan bende emin olamadım

Borsa botları da yüksekten long açıp ya da düşükten short açıp patlıyorlar demek ki.

Bu durumda bot yazılımları kime çalışıyor o zaman? :)
Bir taraftan patlasa dğer taraftan kazanıyor. Bot 2 yönde çalışıyor çünkü. Ben kaldıraç İle alakalı olduğunu sanmıyorum ki aksine en sağlam komisyonu oradan alıyorlar. Ve en çok üçkağıt orada dönüyor.

thodex mantığı battık ya intihar edecektim ya kaçacaktım derler hocam. Büyük borsalar zaten piyasayı ayarlayıp istedikleri doğrultuda hareket ettirebiliyorlar piyasanın durumuna göre dünya komisyon alıyorlar ayrıca sadece al sat değil gönderimlerde de kazançları var örnek bir borsada algo ağında gönderim yaparken 0.005 gibi usdt ücreti alırken diğer borsa direkt 1 alıyor ya biri cebinden karşılıyorki bu imkansız yada diğeri cebine alıyor bu gayet mantıklı her türlü borsalara çalışıyoruz :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri