Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Haberleri

dijitalrehber

Uzman Çavuş
Bitcoin, son 24 saatte yaklaşık %8 düşerek 40.000 doların altına düştü ve Ether %10 düştü

-ABD Federal Rezervi uzun zamandır beklenen merkez bankası dijital para birimi raporunu yayınladı

-Merkezi olmayan bulut hizmeti Alephim Stratos Technologies liderliğindeki finansman turunda 10 milyon dolar topladı.

-Solana merkezli “kazanmak için hareket eden” oyun girişimi STEPN, tohum finansmanı turunda 5 milyon dolar topladı.

-Philppine bankası kripto para birimleri için ticaret hizmetleri başlatacak

-SEC, First Bridge ve Skybridge Capital'den bir Bitcoin ETF teklifini reddetti

-Google, yeni atanan yönetici altında blok zincirine adanmış bir grup oluşturuyor

-ABD Meclisi, Bitcoin madenciliğinin güç kullanımına ilişkin duruşma giderek daha fazla sorgulanıyor

-NYC Belediye Başkanı Eric Adams, ilk maaş çekini Coinbase aracılığıyla Bitcoin ve Ethereum'a çevirecek

-Binance, 70 milyon € değerinde olduğu söylenen sponsorluk anlaşması için FC Barcelona ile görüşüyor

-Rusya Merkez Bankası, yalnızca kripto sahipliğine izin verilmesi dışında kriptonun tamamen yasaklanmasını öneriyor

-Twitter, NFT profil resimleri için doğrulama mekanizmasını başlattı

-Singapur, kripto reklamları üzerindeki baskının ortasında Bitcoin ATM'lerini kapatacak

-FDIC destekli bankalar ilk USDF stabilcoin işlemini gerçekleştirdİ.

-Kripto borsaları 2022'de SEC'den daha fazla incelemeyle karşı karşıya kalacak

-Crypto.com CEO'su 400 müşteri hesabının saldırıya uğradığını kabul etti

-Çalınan fonlar 3 milyon dolara ulaştığında çoklu zincir hack'i kötüleşiyor

-Bitcoin'in fiyatı, makroekonomik koşullarla ilgili endişelerin devam etmesiyle 42.000 doların altına düşüyor

-Pantera, yeni bir girişim fonu için 1 milyar dolardan fazla para toplamaya hazırlanıyor

-Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) indirimi %26,5 ile rekor seviyeye ulaştı

-ESMA başkan yardımcısı, iş kanıtı madenciliğinin yasaklanması çağrısında bulundu

-Hashdex, dünyanın ilk DeFi ETF'sinin Brezilya'da piyasaya sürüleceğini açıkladı.

-Malezya merkez bankası, dijital para birimini benimsemenin potansiyel faydalarını değerlendiriyor

-Coinbase, kullanıcıların Mastercard aracılığıyla kripto olmadan kendi NFT pazarında alışveriş yapmalarına izin verecek

Haberler hep iyi gibi görünüyor ama piyasa iç karartıyor tüm uygulamaları silesim var O zamanda boşlukta kalıyorum resmen sırf açıp fiyatlara bakma bağımlısı oldum ne düşüş ne çıkış önemli değil gibi sadece takip edecek bir meşgalem var deyip geçiyorum

Haberler hep iyi gibi görünüyor ama piyasa iç karartıyor tüm uygulamaları silesim var O zamanda boşlukta kalıyorum resmen sırf açıp fiyatlara bakma bağımlısı oldum ne düşüş ne çıkış önemli değil gibi sadece takip edecek bir meşgalem var deyip geçiyorum
Tuş kilidini açıp kapatmak kadar normal birşey oldu benim için :)

Çin ve Kazakistan bitti, şimdi Rusya başladı. Kripto paralar, doğu bloğunu neden bu kadar rahatsız etti ki? Kripto paralar bir Rothschild-Rockefeller projesi mi? Komünist ekolün bu işten bu kadar rahatsız olması bana normal gelmiyor.

Twitter'ın NFT profil resimleri özelliğini nerden kullanacağımı bulamadım tüm kullanıcılara açılmadı daha sanırım. Dün Elon Musk'ta bunun hakkında bir tweet atmıştı.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri