Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Kazandıran Bazı Mobil Uygulamalar

Muaf

Çavuş
Ülkemizde oldukça yer edinmiş olan ve adını sıkça hala duyurmakta olan ve bir çok yatırımcının ilgi alanına girmeyi başarmış bu kripto paraların hangi bazı uygulamalardan madencilik yoluyla kazanılabileceğini bu yazımızda siz değerli forum kullanıcılarına önemle anlatmak isterim.Bu yöntemler borsa literatüründe Cloud mining yani bulut madenciliği olarak adlandırılsa da kazanmak için herhangi bir sisteme, işlemciye, yüksek özellikli bilgisayar veya telefona da ihtiyaç yok.Bu mining uygulamalarının bir kısmı arka planda çalışması prensibine dayanarak bir çoğunuzun aslında aşina olduğu gibi çalışmakta.Söz gelimi uygulamalardan kısaca bahsedecek olursak şunlardır ;

1-Exenox Mobil Mining Uygulaması :

Exenox.PNG

Bu ilk bahsettiğimiz madencilik kripto para uygulaması elbette ki anladığınız üzere kendi alt coin birimi olan Exenox Coin’i dağıtmaktadır.Günlük olarak uygulamaya girip madencilik işlemini başlatmanız gerekmekte ve bu işlem sanılanın aksine zor değildir.Bu nedenle sadece kayıt olduktan sonra bile basit bir şekilde işlemleri başlatarak mininng yani madencilik yapmanız uygulamanın kullanışlı olduğuna bir delalettir. Aylar öncesinden borsa sisteminde ortaya çıkan Exonox coinle gün geçtikçe de değer kazanıyor.Diğer bir bildiğiniz bir özellik olan referans sistemi uygulamamıda büyük ölçüde mevcut olup her davet ettiğiniz kullanıcı üzerinden bu sayede ekstra olarak madencilik hızı kazanmak mümkündür. Bu da demek oluyor ki referans sistemini çoğu kullanıcıyı davet edenler, normal kullanıcılardan yani verdiğimiz örnekte referans sistemini kullanmayanlar kullanıcılar karşısında oldukça avantajlı oluyor. Exenox Mobil uygulaması takdiriniz dahilinde farklı coinleri denemek maksadıyla mantıklı bir seçim olacağını düşünüyorum.

2-Cointiply Mobil Uygulaması :

cointiply.PNG

Cointiply Mobil uygulaması ,görev yap kazan mantığı iler diğer uygulamalara nazaran daha farklı bir alt yapı kripto para uygulaması olarak ayrılan,kullanım mantığı ve prestiji bakımından sivrilerek karşımıza çıkan bu uygulamanın listemizde yer almasının açıkça nedeni de ödemelerini nakit para cinsinden değil kripto para cinsinden yapıyor olmasıdır.Örneğin; herhangi bir mobil oyunda belirli bir seviyeye ulaşınca kullanıcı sanal para kazanmaktadır.Bu teklifler bu uygulama tabanlı oluşturulur,alıntı görevler icraat etmez. Bu şekilde kazanmanın değişik ancak etkili bir yöntemi olan Cointiply, uzun zamandır kullanıcılarına hizmet vermektedir.Ödemenin talep edilmesi içinde tabiki de bildiiniz gibi bir kripto para cüzdanına ihtiyaç duyulmakta olup cüzdan adresinizi kolayca uygulamaya entegre edebilirsiniz. Biriken coinler, dolar ve BTC cinsinden dönüştürülür. Dönüştürülen miktarlar ise kullanıcıların cüzdanlarına yollanır. Kullanıcı yorumları da oldukça olumludur.Bence denemekte fayda var. Karar sizlerin :)

3-Peerbeet Mobil Uygulaması :

Peerbeet ,yeni çıkmış bir uygulama olduğu için kullanıcılarına reklam izletmek karşılığında ödemelerini kripto para olarak takdim etmesi nedeniyle listemizde yer almış bulunuyor.Her geçen gün kullanıcı sayısı artmaktadır.Reklam izlemenin dışında referans sistemi de bulunmaktadır. Kullanıcılar referansları ile de uygulamadan faydalanabilmektedirler.Bu sayede bir çok olumlu yorum kazanan bu uygulamamızı da denemekte fayda olabilir.

4-ThunderCore Hub Mobil Uygulaması :

sarııı ıs.PNG

ThunderCore Hub uygulaması da geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni bir mobil mining uygulaması olup uygulama içerisinden madencilik yaparak kripto para kazanmak oldukça mümkündür.ThunderCore Hub uygulaması, TT Token adı verilen yeni nesil bir sanal para ödemesi yapmaktadır. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan ThunderCore Hub uygulamasına kayıt olduktan sonra hemen madencilik yapmaya başlamak mümkündür. Uygulama,diğer bahsettiğimiz bazı uygulamara nazaran referans sistemi gibi hız avantajıyla kullanıcıların önüne geçmekten ziyade herkese aynı madencilik hızı vermesiyle ön plana çıkıyor. Kripto piyasasında yeni olan TT Token geçtiğimiz dönemde bir çok sanal para borsasında da listelenmiştir.Günde yalnızca bir kaç dakika ayırarak ThunderCore Hub uygulaması ile uzun zamanda cüzi miktarda aklınıza gelemeyecek kadar çok miktarda paralar kazanmanız mümkün görünüyor.

(Yatırım tavsiyesi değildir sadece bilgilendirici amaçla yazılmıştır) İyi Forumlar ..

Aralarından cointiply uygulamasını duydum ve kullanmıştım.Peerbet uygulamasını duydum ama kullanmadım ThunderCore Hub uygulamasını hiç duymadım.Exenox hiç duymadım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri