Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto para nasıl bu kadar hızlı yükseldi ?

Hep merak ettiğim bir konuydu, neden bu kadar hızla yükselen bir sanal para birimi ortaya çıktı. Artık her şey sanal paraya dönüyor nakit kullanan insanlar azaldı.
Gün geçtikçe dahada azalıyor ben artık nakitimi sanal paraya dönüştürüyorum ilerde bunun sıkıntısını yaşarmıyız ?

Hep merak ettiğim bir konuydu, neden bu kadar hızla yükselen bir sanal para birimi ortaya çıktı.
Kendi kafasına göre artmıyor ki.
Hacmine göre artıyor.
Artık her şey sanal paraya dönüyor nakit kullanan insanlar azaldı.
Gün geçtikçe dahada azalıyor ben artık nakitimi sanal paraya dönüştürüyorum ilerde bunun sıkıntısını yaşarmıyız ?
Bu yüzden tartışma konuları var hocam. Sorun yaşanılıp yaşanılamayacağı tartışılıyor.

Hep merak ettiğim bir konuydu, neden bu kadar hızla yükselen bir sanal para birimi ortaya çıktı. Artık her şey sanal paraya dönüyor nakit kullanan insanlar azaldı.
Sanal para değil, kripto para. Sanal para ile kripto para birbirine benzer gbi görünse de farklı kavramlar.

ABD'nin corona döneminde karşılıksız para basıp dağıtmasıyla başladı, sonrasında da Elon Musk'ın DOGE'yi tanıtıp pumplatmasıyla bu hale geldi. ABD karşılıksız bastığı paraları geri almaya başladığı için hacim düşüyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri