Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto para nasıl kazana bilirim?

Evvala belirtiyimki bahsedeceğim seyler hiç biri yatırım tavsiyesi değildir.

Bu yolda yatırım yapmadanda kazanmak olar yatırım yaparakda.
1. Yatırımsız kazanç:
Bu yol çok zordur ve insanda sabır gerektiriyo.
Ben bu yoldan şimdiye kadar neredeyse 100 dolar kazanmışım. Ve esas sebebide sabırdır.
Amma bu yolu çok insan yapamiyo.
Sistemə giri ve diyorki ben seher akşam burda görev tamamlayacam sora tüm işlerimi birakıb bu işle meşkul olacam. Amma yapmiyo. Ve hiç bi sey kazanamiyo(

2. Yatırımlı kazan:
Çok riskli yoldur. Bu yolda kazanmakda var kaybetmekde. Ve kazanmak için en önemlisi sabırdır.

Ben çok yatırım yaptım. Evvel bilgisiz olduğum için kaybettim.
Amma şimdi çevrem büyüdü ve bana bu hakda melumat veren arkadaşlar edindim.
Size tavsiyem:

Eger yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bu alanda iyi olan bi arkadaş edinin ondan bu alanın kurallarını öyrenin
Istesez bende size yardımcı ola bilerim elimden geldiyi kadarıyla.

aynen çok haklısın ama tam olarak yatırımsız kazanç kısmını anlamadım, mining gibi olaylardan mı bahsediyorsun?
Mining olayı yatırım ister, hemde ciddi bir yatırım.
Arkadaş burada musluk sitelerinden bahsetmiş. Belirli aralıklarla belirli görevleri yerine getirince kripto para veren siteler.
Öyle çok para kazandırmazlar ve bu sitelerin yüzde doksanı scam sistemlerdir. Bu yüzden bu siteleri iyi seçmek gerekir.

Akıllı al sat yaparak veya uzun vade coinlerini araştırarak alt yapısı sağlam gercekten bitcoinde çok para var zekanı kullanırsan

yatırıma geniş pencereden bakmak lazım bana göre. Web 3.0 ile hayatımıza birçok yeni projeler girecek. Son günlerde Cirus adlı projeye göz atıyorum ürettiğimiz verilerin kontrolünün bize ait olduğu ve bunlardan para kazanmamıza olanak sağlayan bir proje. Cihazları şu an kullanıma açıldı hindistan'da bu iş giderek büyüyor yakında diğer kıtalara da açılmasını bekliyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri