Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Para Piyasası Düzeldi mi?

Kripto para piyasasında bildiğiniz gib kısa süre önce 20k seviyelerinin altına sarkan bir durum olmuştu. Şimdi bir süredir 20k seviyeleri üzerinde seyrediyor. Sizce;

kripto para piyasası düzeldi mi?

Kripto para düşüş bitti mi?

Kripto paralar yükselişe geçti mi?

Ya da sizin bu konudaki görüşünüz neler?

aynen hocam bir süre daha en azından son bahar aylarına kadar daha can yakacak hareketler bekliyorum bende eğer bir düzelme olursa 2023 başlarından itibaren olur diye düşünüyorum. YTD

Kripto para piyasası şuanda düştü ve bu nedenle BTC ve SOL artış gösterdi.
Şuanlık hayır.
''
Kripto para iyi satın alınırsa ve insanlar düzgün kullanırsa iyiye gider benim düşümcem insanların dikkat etmesi

Kripto para piyasasında bildiğiniz gib kısa süre önce 20k seviyelerinin altına sarkan bir durum olmuştu. Şimdi bir süredir 20k seviyeleri üzerinde seyrediyor. Sizce;

kripto para piyasası düzeldi mi?

Kripto para düşüş bitti mi?

Kripto paralar yükselişe geçti mi?

Ya da sizin bu konudaki görüşünüz neler?
Bana göre daha en az 2 yıl buyle devam eder bu ayı sezonunda btc biriktirin Buga sezonunda değerlenir 10× fala ytd

Ben bir müddet daha böyle ilerleyeceği fikrindeyim

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri