Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto Paralar ile nasıl tanıştınız ?

İnternetten para kazanma yollarına bakarken tesadüfi olarak birden bire gördüm ve yatırım yapma fikri belirdi kafamda.Bu şekilde geçen yıldan beri tanışmış bulunuyorum.

Kripto paralar ile nasıl tanıştım hiç hatırlayamıyorum biraz küçüktüm bilgisayarı açık bırakarak para kazanıldığını falan duıymuştumn tabiki ozamanlar bitcoin 8 bin tl falan ediyor yuh dedim bu kadar paramı olur sonrasında bununla ilgili bir çok sahte site denk geldi sitede bize btc verdiğini söylüyordu bir sürü hesap açmıştım fazla kazanabilmek için fakat hiçbir şey elde edemedim yaşımız gereği pek bir şey anlamamıştık yıllar geçtiklten sonra birilerinin bu şekilde zengin olduğunu gördük piyasaya nasıl gireceğimizxi falan öğrendik yavaş yavaş sonra 30 tl atalım dedik sanki para yani 30 tl ile uygulamada sadece dolar alabiliyorsunuz bir coine yatırım yapmak bile mümkün değil tabilki sonrasında 100 300 1000 derken biraz batmaya gittik güzel karlar ederken doyumsuzluk yaptıkk ana paradan yarıya düştük sadece dolarda beklesek 2x yapacak parayı yarıya düşürüdj yani kripto kaybımız %75 gibiydi

Bitcoin madenciliği hakkında bir çok kişide yeteri kadar bilgi yok ben de dahil. Öncelikle cripto paranın dünya çapında daha çok rağbet görmesi için küresel çapta daha çok destek ve güvene ihtiyacı var kanaatindeyim.

Bir arkadaşımın fan tokenlere yatırm yaptığını görünce öğrendim zaten bitcoini de daha önceden biliyorudm ama pek bilgi sahibi değilidm o bıraktı ben hala devam ediyorum

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri