Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kripto paraların sonu gelir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dostlar bir kaç gün önce ATV haber kanalından kripto paraların biteceği artık hiç bir işe yaramayacağını ve bir değeri olmayacağını söylediler. Bunu duyan izleyiciler (kripto paraya yatırım yapanlar) telaşlanarak hemen paralarını çektiler (kar edende zarar edende) ve bu yüzden bitcoin ve diğer çoğunlukta kullanılan sanal paraların değeri inanılmaz bir hızla düşüşe uğradı. Öncelikle bitcoin ve diğer tüm sanal paraların hiç kimseye, hiç bir devlete ve hiç bir kuruluşa ihtiyacı yoktur. Bu kripto paralar üreticileri ve kullanıcıları tarafından yapılan yatırımlar sonucu değerinin artması ile birlikte yükselirler diye düşünülüyor ama yanlış bu paralara hangi ülkede ne kadar yatırım yapılırsa o kadar çok düşer çünkü bir şeyin değeri o şey bulunduğu yerde ne kadar bol olursa o kadar çok olur. Umarım anlatabişmişimdir. Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dostlar bir kaç gün önce ATV haber kanalından kripto paraların biteceği artık hiç bir işe yaramayacağını ve bir değeri olmayacağını söylediler. Bunu duyan izleyiciler (kripto paraya yatırım yapanlar) telaşlanarak hemen paralarını çektiler (kar edende zarar edende) ve bu yüzden bitcoin ve diğer çoğunlukta kullanılan sanal paraların değeri inanılmaz bir hızla düşüşe uğradı. Öncelikle bitcoin ve diğer tüm sanal paraların hiç kimseye, hiç bir devlete ve hiç bir kuruluşa ihtiyacı yoktur. Bu kripto paralar üreticileri ve kullanıcıları tarafından yapılan yatırımlar sonucu değerinin artması ile birlikte yükselirler diye düşünülüyor ama yanlış bu paralara hangi ülkede ne kadar yatırım yapılırsa o kadar çok düşer çünkü bir şeyin değeri o şey bulunduğu yerde ne kadar bol olursa o kadar çok olur. Umarım anlatabişmişimdir. Teşekkürler
Haberi gördüğümde heyecanlanıp satmadım bitcoinimi falan. Bu konuda bilgisi olmayıp bu fazla durmaz yok olup gider diyenleri çok gördüm de inadına yükseldi bu aralarda ki düşüşü beni korkutmuyor açıkçası. Tekrar yükseleceğine inanıyorum. -YTD-

Kolay kolay kripto paraların batacagını düşünmüyorum. Çünkü kripto paraların hacmi milyar dolarları geçti bu kadar yüksek değeri olan coinler birden bire batmaz bence tüm dünya kullanıyor artık hayatın bir parçası olmuş durumda ki bu böyle giderse kripto paralar yerine ülkelerin para birimleri batacak coinler değil

"Bu kripto paralar üreticileri ve kullanıcıları tarafından yapılan yatırımlar sonucu değerinin artması ile birlikte yükselirler diye düşünülüyor ama yanlış bu paralara hangi ülkede ne kadar yatırım yapılırsa o kadar çok düşer çünkü bir şeyin değeri o şey bulunduğu yerde ne kadar bol olursa o kadar çok olur."

yanıltıcı içerik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri