Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kriptokoin Huobi Globalde

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
20220930_193757.jpg

Ne kadar anlam veremesem de yatırımcıların verdiği destek ile ciddi bir kademe kat eden aynı zamanda yatırımcı desteği ile nft ve yakın zamanda oyunuda piyasaya çıkacak olan kriptokoin token yeni bir başarıya daha imza atıyor.

Yerli Kripto para haber platformu kriptokoin ve Bitci ortaklığı ile hayata geçen proje dünyanın en büyük borsalarından birisi olan huobiglobalde listeleniyor. 30 Eylül de yatırma işlemleri başlayan kriptokoin işlemleri usdt paritesinde 3 Ekim günü başlayacak.

Toplam arzının öaan satışta satılmayan kısmının yakılması ve dolaşımda ki arzının büyük bir kısmının yatırımcı desteği ile yakılması ile büyük bir başarı elde eden kriptokoin yatırımcısını elindeki kriptokoinleri erken satan birisi olarak tebrik ediyorum. Başarılarının devamını beklerim.

Valla adam elindekini avucundakini harcadı buna galiba aslında bu listeleme sonrası huobide bitci listelemesi gelirse ortaklık doğrulanır gibi bu listeleme sonrası albedo ne olur acaba sorusu geliyor aklıma
Huobi de bitci listelendi zaten. Anlamadım hocam.

Aynı şeyi düşünüyorduk. Albedo ne olur. Sadece senin benim değil. Bir sürü kişinin aklında aynı soru. Tam zamanında ön satış ve tam zamanında listeleme. Şapka çıkardım.

Huobi de bitci listelendi zaten. Anlamadım hocam.

Aynı şeyi düşünüyorduk. Albedo ne olur. Sadece senin benim değil. Bir sürü kişinin aklında aynı soru. Tam zamanında ön satış ve tam zamanında listeleme. Şapka çıkardım.
Güzel bir pazarlama stratejisi olabilir diyecem ama bitcide yer alan çoğu yatırımcı için yüksek bir meblağ limiti var

Brezilya ve İspanya gibi milli takım tokenleri listeler dünya kupası öncesi bir sonraki listeleme içinde kucoin ve Bybit var diye haberler var yine olmaması gerektiği gibi

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,237
Kullanıcılar
6,713
Son üye
stepetas
Geri