Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

KuCoin - Earn (Lend)

Bonarous

Korgeneral
Merhaba;

Birçok borsa, cüzdanlarınızdaki coinleri stake ederek belli derecede faiz almanıza ve coin kazanmanıza olanak sağlıyor. Şahsen en güvenilir Binance'i gördüğüm için Binance borsasının kilitli birikimlerini kullanıyorum ve USDT tutuyorum. Çeşitli borsalarda biraz daha araştırırken yine çok yüksek hacimli ve eski bir borsa olan KuCoin'de enteresan bir sistem olduğunu gördüm. KuCoin'in Earn bölümünün Lend kısmında 25 tane coin için günlük %0,077 ile %2 arasında (yani yıllık %28,1 ile %730 arasında) faiz veren fon piyasası var. Listeden rastgele bir satırı seçerek aşağı ss bırakıyorum.

1606938288445.png

Canlı desteğe sorduğumda tahmini kazanç bölümünde olan tutar kadar faiz alacaksınız dedi.
Düşünüyorum, hiç mantıklı gelmiyor. Burayı daha önce kullanan var mı? Sizce 14 gün boyunca 221 USDT stake ettiğimizde 61,79 USDT kazanır mıyız? :D Denemeye değer mi, veya yanlış anladığım bir şey mi var?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,683
Son üye
keycheck
Geri