Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Öneri Kullanıcılara ve Yönetime Birkaç Öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Teknik Analiz

Korgeneral
Süper Moderatör
Merhaba. Birkaç gündür siteyi inceliyorum gayet iyi gidiyor. Yeni bölümler, kullanıcıların yeni önerileri not alınıyor gibi. Admin kimseye tepeden bakmadan herkese koşup yardımcı olmaya, ilgilenmeye çalışıyor. Moderatörler de aynı şekilde. Hem duyarlı üyelere hem de yönetime teşekkürlerimi sunarım.

Sistemin ileriki dönemlerde sekteye uğramaması için gerekli olan kısıtlamalar getirilecektir muhakkak. Bunlar mesaj sayısını yükseltmek gibi olabilir. Geçenlerde 2 mesajdı şimdi 10 mesaj oldu. İleride bu sınır yükselir.

Bence mesaj olarak algılanmaması artık konu olarak algılanması gerekiyor. Başkasının konusuna yapılan yorumlar sayılmamalı. Yazarın açtığı konu sayısı baz alınmalı. Eğer mesaj olayı devam edecekse bile kelime sınırlaması getirilmeli. Bir yazarın konusuna yaptığın yorumun sana kazandırmasını istiyorsan o yorumun atıyorum en az 30 kelimeden oluşmalı, gibi. Böylelikle kısa kısa mesajlara ödemeler çarçur edilmemiş olur. Hak eden kazanmış olur. Yazarın konusunun altındaki yorumlar kaliteli olur.

Özellikle siyaset asla yapılmamalı.

Ayrıca bakıyorum ki konu sahipleri alıntı yaptıkları yazıların kaynağını paylaşmıyorlar. Burada kazanç elde etmek için varsanız ve benim yazımı kopyalayıp kazanç elde ediyorsanız ben buna izin vermem. Gider şikayet ederim elindekinden de olursun profilinden de. Bu konu site yönetimi için de çok önemli. Telif hakları kanununa riayet etmemiz gerekiyor.

Kurallar bölümüne insanlar okusun diye telif hakları kanunu paylaşıp sabitleyebilirsiniz.

Forumun geleceğini düşünen duyarlı insanlar elinden geleni yapıyor. Ama sırf para kazanmak için gelmiş ve daha ilk yazılarında bunu belli eden kusura bakmasın fazla barınmamalı. Emek veren ekmek alsın.

Teşekkürler.

@sahinadm öncelikle önerilerinden ziyade foruma sahip çıktığını gösterdiğin için teşekkür ederim
şunu da belirtmek isterim bu başlık altında yapılan bütün öneri ve şikayetler bizim için önemli ve tek tek incelenip tartışılıyor forumun geleceği için faydalı olduğunu düşündüğümüz öneri ve şikayetler en kısa sürede uygulanmaya çalışıyor.
Admin kimseye tepeden bakmadan herkese koşup yardımcı olmaya, ilgilenmeye çalışıyor. Moderatörler de aynı şekilde. Hem duyarlı üyelere hem de yönetime teşekkürlerimi sunarım.
hocam bizim boy ortalamamız 1,70 olduğundan tepeden bakmayı beceremiyoruz.

ilerleyen dönemlerde dediğin gibi para kazanma olayı biraz daha zorlaştırılabilir bunu her fırsatta belirtiyoruz amacımız kaliteli bir kitle oluşturmak.

yorum onayı konusunda çalışmalar yapıyoruz ilerleyen dönemlerde yorumların onaya düşmemesini sağlicaz.

forum kurallarının bir kısmı oluşturduk ve hala oluşturmaya devam ediyoruz.
sizlerdende öneri ve şikayetlerinizi bekliyoruz

Forumu sevmemin ve sahip çıkmanın sebebi yönetimin samimi olması. Tüm öneri ve isteklerin uygulanabilirliği göz önünde bulundurularak not alındığını bildiğim için önerilerde bulunuyorum. Ben teşekkür ederim ilginiz için.

• Beğen
Tepkiler: ant
Bence mesaj olarak algılanmaması artık konu olarak algılanması gerekiyor. Başkasının konusuna yapılan yorumlar sayılmamalı. Yazarın açtığı konu sayısı baz alınmalı.
Hocam, telefonuma dinleme cihazımı yerleştirdin :)

Şaka bir tarafa gerçekten güzel bir ekip ve gün geçtikçe güzelleşen bir üye profili oluştuğunu düşünüyorum. İlgine alakana sahip çıkmana asıl ben teşekkür ederim.

Mesaj konusuna bende katılıyorum level atlamak ve kazanç icin özellikle belkide elinde kednien ait 300 kelimelik 3 makale var örnek veriyorum hiislica yorum atıp mesaj kasıp daha fazla kazanmak için öyle göre bilir tabi kendi fikri bir şey diyemem ama dediğiniz gibi yorum ve mesaj sayımı önemli .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri