Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Kurtlar Vadisi SPOİLER VAR!

Uzun zamandır kurtlar vadisi izlemiyorum yaklaşık 50 küsür bölümlerde kalmıştım. şimdi tekrardan başladım ve dizide gerçekten bir oyun gibi yeni karakterlerin kilidini açtım bunlardan birisi Doğu bey diğeri de aslan akbey'in sürekli konuştuğu kendisini gölgede gizleyen kişi ve kesinlikle pala da var bunların içinde. biraz spoiler verebilirim fakat bunları öğrenmek dizi izlemek isteyen biri varsa gerçekten çok kötüdür çünkü aslan akbey öldükten sonra Abdülhey ile Polat Alemdar birbirini tanıyor ve ikisi de devlete hizmet ettiğini öğreniyor. en garip kısım ise Elif Polat'ın öldü gösterilen mezarını açıp içinden bir kimi kalıp gerçekten Ali öldü mü ölmedi mi diye kontrol ediyor en üzücü kısmı ise Ali'nin ölmediğini öğreniyor ve ailesini söylüyor buraya kadar her şey güzel fakat dizi izleyen benim için çok zor çünkü deli gibi merak ediyorum şimdi de dizi izlemeye gidiyorum tavsiyem bunları okuduktan sonra izliyorsanız bile bırakın çünkü gerçekten çok önemli bilgilerdi bunlar.

ayrıca dizideki karakterler on numara diziye oturmuş karakterler.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri