Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Şikayet Latoken.com Şikayet Var

latoken.png

Latoken.com borsasını aktif olarak sık sık yaptığı airdroplar nedeniyle kullanmaktayım. Kolay airdroplar genelde. Ama bir noktada bunun bir yanıltmaca olduğunu söylemeliyim. IEO sürecindeki tokenlar üzerinden yapılan (çoğunlukla) airdrop işlemlerinin çoğu, değersiz tokenların kazanılması ile sonuçlanmaktadır. Ayrıca ufak ya da büyük bir şekilde değerlenmiş olarak hesabınıza geçen diğer tokenları çekmeninde tam bir eziyet olduğunu söyleyebilirim.

Genelde borsalardaki kullanıcılar, özellikle yüksek gönderim ücretleri ödememek için BTT (Bittorrent Token), XRP (Ripple), XLM (Stellar Lumens) gibi kripto paralar ile borsalara ya da cüzdanlar arası gönderim yapmayı tercih ederler. Bu kripto paraların gönderim ücretleri çoğu borsada çok çok düşüktür. Ama Latoken borsasında bütün kripto paraların gönderim ücretleri çok yüksek. Örneğin BTT için 16800 BTT'lik gönderim aşamasında kesinti söz konusu. Bu da 40-45 TL'ye denk geliyor. Diğer kripto paralar içinde bu durum üç aşağı beş yukarı aynı. Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok sanırım bu konuda.

Bu borsanın diğer bir sorunu yavaşlığı. Emirler gerçekten çok yavaş işleme alınıyor ve emir iptalleri de aynı şekilde oldukça yavaş gerçekleşiyor. Emirin iptal edilene kadar gerçekleştiğini bile gördüm, o derece.

Teknik destek tam bir facia diyebilirim. Ulaşmak ne mümkün. Ulaştığında da geri dönülecek gibisinden cevaplar. Bir sorun vardı mesela. 1 ay oldu geri dönüleceği söyleneli. Sorun hala duruyor ve ayrıca dönende yok.

Kısacası bu borsa airdrop lara katılıp, uzun vadede toplam bakiye 100-200 TL'ye ulaştığında çekmek isteyenler dışında çok kullanışlı değil. Ben deneyimlerimle o kanaate vardım.

Kesinlikle katılıyorum, Birçok airdrop yapıyorlar ama yaptıkları airdroplar sadece cüzdanda boş bakiye olsun diye sanırım.
Hesabım saçma sapan coin doldu ama hiçbirini satamıyorum çünkü minimum alım satım limitinde ödül vermiyorlar asla, bu yüzdende ya para ile o coinden daha fazla alıp öyle satıcaz yada hesapta o coin o şekilde yatıp bekleyecek.

Zaten bazı kripto paralarda içeri para atarken bile yüzde olarak fee alan bir borsa, saçmalıklarla dolu ve kesinlikle kullanışsız.

Kesinlikle katılıyorum, Birçok airdrop yapıyorlar ama yaptıkları airdroplar sadece cüzdanda boş bakiye olsun diye sanırım.
Hesabım saçma sapan coin doldu ama hiçbirini satamıyorum çünkü minimum alım satım limitinde ödül vermiyorlar asla, bu yüzdende ya para ile o coinden daha fazla alıp öyle satıcaz yada hesapta o coin o şekilde yatıp bekleyecek.

Zaten bazı kripto paralarda içeri para atarken bile yüzde olarak fee alan bir borsa, saçmalıklarla dolu ve kesinlikle kullanışsız.
Bazıları takas ediliyor da yine de alt limitler yani hani o miktarı gönderirken ödemek evlat acısı gibi koyuyor derler ya . O misal :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri