Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Link kısaltarak İnternet üzerinden para kazanmak mümkün müdür ?

Evet, link kısaltarak İnternet üzerinden para kazanmak mümkündür. Bunu sağlayan bir çok site mevcuttur, bunlar arasında en iyileri şunlardır;

LİNK KISALTMA SİTELERİ:

Link kısaltarak kolay yoldan para kazanabilir miyiz ?

Evet, link kısaltarak kolay yoldan para kazanabiliriz. Bunun için yapmamız gereken tek şey istediğimiz bir tarayıcıdan, istediğiniz bir linki aldıktan sonra linki kısaltıp, linkin tıklanma almasını sağlamak.

Link nasıl kısaltılır ?

1- Herhangi bir sitenin linki https://www.ornek.com yazan kısma linki yapıştırıyoruz.

Screenshot.png

2 - Seçtiğimiz linki yapıştırdıktan sonra al kısımda yer alan Film/Dizi yazan kutucuğa tıklıyoruz ve linkimiz hangi içeriğe sahip ise o içeriği seçip, sağ kısımdaki KISALT butonuna tıklayıp kısaltıyoruz.

Screensdashot.png

3 - İşlemimiz tamamdır. Bundan sonra tek yapmamız gereken şey; kısalttığımız linki insanlara tıklatmak.

Ssdsdfsdfsdfsdhot.png

Son düzenleme:
Bir bilgisayara sahip olsaydım yapacağım işlerden biri olabilirdi. Daha önce araştırmasını yapmıştım.

Ben bu siteden para kazandım ve hala kazanıyorum. Yapılması gerekenler basit aslında.
Sadece paylaşımlarınızın ilgi çekici bir başlıkla paylaşmanız yeterli olacaktır.
Ben youtuberlık yapıyorum bu yğzdenişime çok yarıyor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri