Neler yeni

LobStr - Stellar Wallet


probit borsası
  • Zerocoin : Kripto para işlemlerini anonim olarak yapmak için oluşturulmuş protokoldür.

Vonzarovich

Korgeneral
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Level 3 (3X)
Level 4 (4X)
Level 5 (5X)
Level 6 (6X)
Level 7 (7X)
Level 8 (8X)
Level 9 (9X)
Level 10 (10X)
Bağış Yapan Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
2,460
Çözümler
1
Tepkime puanı
1,867
Puanları
285
Konum
Kocaeli


0.00076994
  • 0.00000000  
  • #1
lobstr.jpg


Stellar ağı üzerinde işlem yapan LobStr, bu ağ içerisinde oluşturulmuş diğer kripto paralrında kullanımına izin veren bir yapıya sahip olan cüzdan olma özelliği taşımaktadır. LobStr, içerisindeki "Trade" özelliği sayesinde, Stellar ağı üzerindeki kripto paralar arasında ticarete imkan vermektedir. Cüzdanın aktifleştirilmesi için indirme işleminden sonra 2 XLM (Stellar) tutarında gönderim sağlanmalıdır. daha sonrasında "Assets" bölümünden ilgili kripto para cüzdana eklenebilir. bu sayede ticaret işlemi o kripto para için açılmış olur.

Yapmış olduğum testlerde özellikle işlem hacmi bakımından yeterli görmediğim bir özellik "trade", ama bu ağ üzerinde bulunan kripto paralara değer kattığını söylemek yanlış olmaz. Ayrıca yine aynı testlerde alım- satım işlemlerinin yeterince hızlı gerçekleşemediğini görmekteyim. Gönderim işlemleri içinde aynı durum geçerli. Ancak cüzdana gönderilen bir tutarın yansıması saniyeler içerisinde gerçekleşmekte. Bu durum Stellar ağının hızlılığından kaynaklanıyor gibi görünse de onay mekanizmasının iyi olduğunun göstergesi. BTC, ETH gibi bilindik kripto paraları da desteklediğini eklemek isterim.

İlk cüzdan oluşturma esnasında 12 anahtar kelime veriliyor ve bu kelimelerin teyit edilmesi talep ediliyor. Bu kelimeleri bir yere not alın, aksi taktirde cüzdanın kurtarılması mümkün olmuyor.

Kendisiyle bir Stellar airdrobu vasıtasıyla tanıştığım bu cüzdan ile araştırdığım küçük kripto paralar üzerinden minimal yatırımlar gerçekleştiriyorum. Belki bir gün yükselir kim bilir. Bahsettiğim durum yatırım tavsiyesi olmamakla beraber, tamamen eğlence amacıyla gerçekleştirilen bir satın alma işlemini ifade etmektedir.
 

Bu konudan Vonzarovich isimli kullanıcıya 0.00003135 Bitcoin verilmiştir

0.00003135 Satoshi ise Anlık Kur Üzerinden 10.83 Türk Lirası Değerindedir.

Üst