Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Luna Kazandıracak mı?

Kripto para piyasasını takip eden herkesin bileceği gibi yakın zamanda Luna dev bir çöküş yaşadı. Bu çöküş öyle bir durumdaydı ki bütün piyasayı da beraberinde sallamayı başardı. Luna yatırımcılarının tamamı kaba tabirle beş kuruşsuz kaldı.

Luna herkese sıfırdan başlamak istiyor ve bu sebeple bir halving ile yeni bir ağdan devam edecekler. Kaba tabirle anlattım detaylar biraz daha farklı.

Binance de büyük çöküş sonrası delist edildikten birkaç saat sonra tekrar listelendi ve bulunduğu noktadan yaklaşık 100x lik bir çıkış yakalamayı başardı. Bu noktada yatırımcıların iştahını kabartan Luna, yapılacak düzenlemeyle kısmende olsa yatırımcıların hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyor. Daha doğrusu küçük miktarlar la milyoner olma hayali kuranları yıktı demek daha doğru.

Luna yarın geçişi tamamlayacak ve eski tokenlarına "classic" damgası vurarak, yeni Luna ile yoluna devam edecek. Bu Lunalarda elinde eski Luna ve Usdt tutanlar le büyük çöküşte elinde bulunduranlara airdrop şeklinde dağıtılacak.

Sizce Luna yatırımcılarına yeniden kazandırır mı? Luna yatırımı yapmak mantıklı mı

Ben şahsen Luna'ya bir daha güvenmem. İnsanların güveneceğini sanmam.
Bu sektörde çokça sıkıntı yaşayan proje oldu. Ethereum, AVAX zamanında sıkıntılar yaşadılar. Ağ sorunları vb. Ama bu boyutta bir süreçten geçen olmamıştı benim hatırladığım. En azından böyle bir seviyedeki bir tokendan. Güven konusunda bende şüpheliyim.İşleri zor.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri