Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Lunar Token Uygulaması

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
images (21).jpeg

Daha önce wiki kategorisinde Lunar Token hakkında bildiklerimizi yazmıştım. Uygulamayı kullanırken bazı gördüğüm ve yeni farkettiğim daha fazla kazanma yollarını size bahsetmek istiyorum. Belki aranızda bilen vardır. Şuanda yaptığım çalışmalar ile 3 günde 1 lunr dan fazla kazanıyorum. Hesaplamalarıma göre yakın zamanda 2 güne kadar düşebilir.

Konu 'Lunr Token' https://satoshiturk.com/konu/lunr-token.15505/

Uygulama içerisinde her gün 5 puanlık anket karşılığı puan veriyor ayrıca uygulamada geçirilen her dakika için günde en fazla 60 puan kazanılıyor ayrıca günde 30 puanda görüş belirtme karşılığında veriliyor.

Uygulamada kazanılan puanlar belirli bir katsayı ile çarpılıyor. Bu kat sayıda sitede geçirilen zamana göre değişiyor. Uygulama 90 günlük ortalama alıyor ve o ortalamaya göre de puanın çarpanı değişim gösteriyor. Örneğin şuanda benim 41.8 günlük ortalamam var ve 1.4 ile çarpılıyor 45 ortalamadan sonra ise 1.8 ile çarpılacak ve buda günlük kazancı büyük ölçüde etkiliyor. Özellikle 2. Level den sonra bu kazanca bir de hodl kazancı eklenecek ki günlük kazanç 1 lunr'a kadar çıkabilir.

Piyasa koşulları düşünüldüğünde basit bir iki görev ile bu kadar güzel bir kazanç mutlaka denenmelidir diye düşünüyorum.

Hem platformdaki kazançlar çok düştü hem de LUNR tokenin değer. Artık zaman kaybına dönüştü orada geçirilen dakikalar. Günde 1 saat takılsan LUNR tokenin şu anki değerini baz aldığımızda 7 Türk Lirası'na denk geliyor.

Hem platformdaki kazançlar çok düştü hem de LUNR tokenin değer. Artık zaman kaybına dönüştü orada geçirilen dakikalar. Günde 1 saat takılsan LUNR tokenin şu anki değerini baz aldığımızda 7 Türk Lirası'na denk geliyor.
Fiyatı sağlam düşüş yaşadı büyük borsaların gelmesi lazım bsc ağını yeni eklediler bir kaç haftadır sürekli yeni bir gelişme açıklıyorlar belki bir şey olur. Ben pc de açıp bırakıyorum onda bile ful yapıyor bide sürekli görüş yaptığım için 2haftadır cezalıydım yinede iyi kazandırdı

Fiyatı sağlam düşüş yaşadı büyük borsaların gelmesi lazım bsc ağını yeni eklediler bir kaç haftadır sürekli yeni bir gelişme açıklıyorlar belki bir şey olur. Ben pc de açıp bırakıyorum onda bile ful yapıyor bide sürekli görüş yaptığım için 2haftadır cezalıydım yinede iyi kazandırdı
BSC gelişmesinden haberdar değildim. Piyasa genel anlamda düzelmeden çok ciddi yükselişler beklemiyorum ben LUNR'dan. Belki hafiften kıpırdar ki, o anda bozduracağım sistemde birikenleri. Bir de sitedeki coin artış oranları falan sıkıntılı. Doğru değil yani. %500 artış gösteriyor bir coin için halbu ki alakası yok.

BSC gelişmesinden haberdar değildim. Piyasa genel anlamda düzelmeden çok ciddi yükselişler beklemiyorum ben LUNR'dan. Belki hafiften kıpırdar ki, o anda bozduracağım sistemde birikenleri. Bir de sitedeki coin artış oranları falan sıkıntılı. Doğru değil yani. %500 artış gösteriyor bir coin için halbu ki alakası yok.
Coin fiyatlarını bende farkettim albitraj için baktım bazı borsaların uygulamadaki fiyatı ile kendindeki fiyatı çok farklı fiyatların güncellenmesi konusunda ne kullanıyorlarsa sıkıntı var orada

Coin fiyatlarını bende farkettim albitraj için baktım bazı borsaların uygulamadaki fiyatı ile kendindeki fiyatı çok farklı fiyatların güncellenmesi konusunda ne kullanıyorlarsa sıkıntı var orada
Bir de LUNR'ın fiyatı sürekli bir düşüş eğiliminde. Piyasa patlamadan önce de öyleydi. Küçük bir yükseliş yapıp daha derine iniyordu sürekli. Stake kazançlarıyla ilk başta durumu kurtarır gibi oldular ama şimdi o da düştü. Haftada 1,5 LUNR veriyor. Elimde 100'e yakın LUNR olmasına rağmen. Projeden çok büyük bir beklentim kalmadı benim. İlk başlarda çok iyi kazandı değerlendirip platformu kullananlar. Bundan sonra adam olmaz. Platform verilerindeki tutarsızlık da zaten projenin yakında patlama risk olduğunu gösteriyor. Hatta BSC ağına da entegre bunun bir göstergesi diyebilirim. Patlamadan önceki son çırpınışlar. LUNR token 1 dolar olur olmaz yapıştıracağım.

Bu tip konulardaki görüşüm sabit benim. Değmeyecek paralar için çırpınmanıza gerek yok. Zamanınıza değer biçin ve biçtiğiniz değerin altında çalışmayın.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
MasTerCoin
Geri