Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

mainnet hakkinda bilgisi olan ?

ferhatkortak

Uzman Çavuş
Selamlar herkese sxp 20 gün önce mainnet başlattı elımızdeki sxp leri swap ile sxp wallet'a aktardık getirisi güzel neredeyse 20 gunde sxp miktarı 2 katına çıktı ama cuzdandan borsaya çekemediğimiz için orada mahsur kaldık şuan için upbit borsasına çekilebiliyor fakat onun için kore vatandaşı olmanız gerekiyor bu yüzden yine çıkamıyoruz. Sormak istediğim şu bu tür mainnet olaylarında süreç böyle uzuyor mu yani 20 gündür sxp nin borsalarla anlaşmaması normal midir bu konuda bilgi sahibi olan yardımcı olursa sevinirim

Evet, borsa listelemeleri biraz zaman alabilir. Bu gayet normal. Projenin borsalarla anlaşması belli bir süreç.
anladım teşekkür ederim peki tahmini süreç ne kadar uzayabılıyor yanı daha önce denk geldıklerınız varsa onlar ne kadar sürdü ? solar yetkilileri yada borsalar açıklama yapmadğı için hiçbişey bilmiyoruz şuan da o yüzden merak ettım

anladım teşekkür ederim peki tahmini süreç ne kadar uzayabılıyor yanı daha önce denk geldıklerınız varsa onlar ne kadar sürdü ? solar yetkilileri yada borsalar açıklama yapmadğı için hiçbişey bilmiyoruz şuan da o yüzden merak ettım
listeleme haberleri en fazla bir hafta 10 gün önce yapılır zaten. Ne kadar sürer bilmiyorum. Tamamen yapılan görüşmelere bağlı. Birkaç ay içinde hallolur sanırım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri