Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Makale Satarak Para Kazanmak

yazkazannette sitesinde makaleleri belli bir zamandan sonra onaylanması uzun sürüyordu hem de yazdığın kelime başına ücretler çok az miktarda
diğerlerinde de hemen satamıyorsun

yazkazannette sitesinde makaleleri belli bir zamandan sonra onaylanması uzun sürüyordu hem de yazdığın kelime başına ücretler çok az miktarda
diğerlerinde de hemen satamıyorsun
Makale satacak yer arama derdine düşmüyorsun evet az ödüyor ama iyi onaylama süreci şuanda oldukça iyi bir iki gün anca sürüyor ben haftalık en az 200 çekiyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım ocak ayında %25 zam yaptılar yazılara

Bende ilk başlarda aynı sıkıntıyı yaşadım güzel yazarsanız sıkıntı olmuyor sistemde yüzlerce yazı yazan var ve anladığım kadarıyla bir ara çalıştıkları firmalardan ödeme almada sorun yaşadılar

makale yazmak için önce çok kitap okumak lazım ki yazı yazarken aklımıza kelime gelirken zorlanmayalım.

Sadece boş zamanlarında yazıyorsan ve bunu nadiren yapıyorsan kazancı gerçekten çok az oluyor emeğine değmiyormuş gibi. Fakat elin boşsa ve boş zaman ayırabiliyor birde güzel yazıyorsan kazancı kayda değer oluyor. Uğraşılabilir birşey olduğunu düşünüyorum aynı zamanda bilgi trafiği konusunun gerçekliğine de inanıyorum. Uğraşanlara kolay gelsin

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,716
Son üye
Doker
Geri