Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Makale Yaz Para Kazan - İnternetten Para Kazanma - Nasıl Para Kazanırım - Yaz Kazan

İyi akşamlar. Bu bilgilendirme yazısının güncellenmesinin uygun olacağını düşünüyorum ki aksi halde form kullanıcıları zaten yazı yazmadan önce acaba yine bir hata yapıp siteden yasaklanacağız tedirginliği yaşıyorlar. Bu yüzden de eskisi kadar içerik üretilmediği kanısındayım. Güncelleme konusunda da şunu söylemek istedim. Yapay zekadan faydalanmanın mümkün olduğu paylaşılmış. Geçtiğimiz günlerde siteden yapılan paylaşımda, yapay zeka nın kullanımı yasaklandığı ve kullanan kişikerin bir hafta süreyle siteden uzaklaştırılacağı yazıldı. Bende bu gerekçe ile bir hafta yasaklandım. Yapay zeka kullandım kullanmadım konusuna hiç girmek istemiyorum ama şunu belirtmek istiyorum. Yapay zeka bana göre google arama motorunun çok daha gelişmiş ve pratik versiyonu. Yani google de yapay zekada bilgi erişimi için kullanılan bir araç benim görüşüm. Bu konudaki görüşlerimi paylaşa bileceğim en doğru kişi siz olabileceğiniz hissiyatıyla bu yazıyı özellikle size gönderidim. Ytd. 😀
Kapanış biraz farklı olsun istedim.

Selamlar,
Ben de foruma yeni başlamış kripto hayatımda olan biri olarak konu hakkında girdi yapayım istedim. Sistemi aldatmaya yönelik sürekli vikipedi kalıplı cümlelerle copy paste yaparak özgünlüğü olmayan bir yazı ile ya da bir yerlerden alınmış içeriklerle forumda konu açılırsa bunun spama girdiğini ve sistemi aldattığı düşüncesindeyim. Elbette bunun tespiti zor ama bu zihniyetteki insanlar spam ve özgün olmayan çalıntı yazılarla kendini belli edeceğini düşünüyorum. Onun haricinde, Googledan faydalanmak ile Yapay zeka faydalanmak arasında bir fark yok zaten katılıyorum sadece kendimi şanslı hissediyorum butonu gibi tek doğru özet sonuç döndürmeye çalışıyor. Bazen sallasa da :). Tabii insan bilgilenecektir bunda sıkıntı olduğu düşünmüyorum. Bu yüzden umarım belirttiğiniz gibi kimse haksız yere direkt banlanmaz bu forum güvenirliliği için zedeleyeci olur ve net üstte ilk bahsettiğim kısımlardakini yapanlar zaten banlanmayı çoktan hakketmiştir. Herkese iyi forumlar..

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri