Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adım Mustafa, 18 yaşında bir lise son öğrencisiyim, İstanbul'da yaşıyorum Trabzonluyum. Dijital dünyanın bir koruyucusu olmak istiyorum (siber güvenlik uzmanlığı)
Python üzerinde birikmiş bir bilgim var, C üzerinde o kadar olmasa da yine belli başlı mantığı konusunda bilgim var.
Yazılım üzerine uğraşan arkadaşlar varsa tanışabiliriz :)

Hoşgeldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz. Pek çok arkadaşın yaptığı yanlışı yapmamak adına, konu açmaya başlamadan önce forum kurallarını ve ceza uyarı sistemini incelemenizi tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşım benim adımda mustafa bende 2 yıllık bilgisayar programcılığı bölümü bitirdim web ağırlıklı programlama üzerine durdum sana söylemem gereken birşey var forum kurallarını yöneticnin dediği gibi iyi oku ben 2. günden uyarılar aldım dikkatli kullanmanı tavsiye derim
Kolay Gelsin

Hoşgeldin ustam. İnşallah güzel şeyler başarırsın :) Bakalım bende güzel planlar içerisindeyim :) Bu sene ev almayı planlıyorum 25 yaşındayım. Kız arkadaşım ile ofis açtık umarım başarılı olursak bu sene çanakkale'de ev alacağım. Bakalım hepimizin bir hayali var umarım başarırsın :)

Adım Mustafa, 18 yaşında bir lise son öğrencisiyim, İstanbul'da yaşıyorum Trabzonluyum. Dijital dünyanın bir koruyucusu olmak istiyorum (siber güvenlik uzmanlığı)
Python üzerinde birikmiş bir bilgim var, C üzerinde o kadar olmasa da yine belli başlı mantığı konusunda bilgim var.
Yazılım üzerine uğraşan arkadaşlar varsa tanışabiliriz :)
Aramıza hoşgeldin :) forumda güzel ve eğlenceli vakit geçirmen dileğiyle..

Foruma hoş geldiniz. Forum kurallarını ve bilgileri okuyarak konular açmaya dikkat etmenizi öneririm. 3 veya 4. konuda uyarılmayın, örnekleri mevcut :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,151
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri