Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Merhabalar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni üye oldum ve düzenli olarak makale yazmayı düşünüyorum yaz boyunca uğraşacağım, aslında ben telefon almak icin para biriktiriyorum o yüzden internetten para kazanma yöntemlerini izledim ve karşıma bu site çıktı, inşallah hepimiz güzel ve faydalı içerikler paylaşarak kazançlar elde ederiz

Hoşgeldiniz. Önce site kurallarını ve duyuruları okumanızı öneririm.

Bir hışımla post kasıp kazanma hayalleriyle gelip profesyonel bir iş beklendiğini anlayınca çabucak kaçan ya da büyük hatalar nedeniyle banlanan çok insan gördüm ki bir kısmını ben yolculadım resmen.

Siz potansiyelinizi ve azminizş gösterin gerekli anlayışı gösteririz.

Bol kazançlar iyi forumlar.

sabırla ortama ayak uydurursanız güzel kazançlar elde edebilirsiniz.
hoş geldiniz :)

Hoşgeldiniz. Önce site kurallarını ve duyuruları okumanızı öneririm.

Bir hışımla post kasıp kazanma hayalleriyle gelip profesyonel bir iş beklendiğini anlayınca çabucak kaçan ya da büyük hatalar nedeniyle banlanan çok insan gördüm ki bir kısmını ben yolculadım resmen.

Siz potansiyelinizi ve azminizş gösterin gerekli anlayışı gösteririz.

Bol kazançlar iyi forumlar.
Site kurallarını okumuş bulunmaktayım ,dikkat ediyorum sorun yaşamamak için

Yeni üye oldum ve düzenli olarak makale yazmayı düşünüyorum yaz boyunca uğraşacağım, aslında ben telefon almak icin para biriktiriyorum o yüzden internetten para kazanma yöntemlerini izledim ve karşıma bu site çıktı, inşallah hepimiz güzel ve faydalı içerikler paylaşarak kazançlar elde ederiz
Merhabalar, hoş geldiniz.

Site kurallarını okumuş bulunmaktayım ,dikkat ediyorum sorun yaşamamak için
Keyifli forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri