Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle bu siteye katkısı olan herkesin emeklerinin katkısını en iyi şekilde alacağı konusunda dileklerimi sunarım, çok iyi bir iş çıkarmışsınız kutlarım. Bu siteye üye oldum çünkü hem tartışmalara katılmak hemde bu sitenin yeni üyelerinden biri olarak katkı sağlamak istedim. Bu arada, bir soruk olucak; sanırım yeni üye olduğum için her konuya katılmaya yetkim yok ama merak ediyorum ki bütün konulara nasıl yetki alırım? Çünkü genel konulara katılmak istiyorum, btc ve borsa işleri ile değilde daha çok genel hayat tarzı ile ilgili (film/kitap önerileri, gündelik tartışmalar gibi..) konular açmak istiyorum. Bunun için yardımcı bir yanıt alırsam çok sevinirim. Herneyse, hepinizle tanışmaktan memnun olurum satoshiTURK ailesi 🙏 Tekrardan merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri