Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metamask Cüzdanı Kullanımı

Merhaba,
Öncelikle bilginiz için teşekkür ederim.

Memask ile ilgili bir sorunum var. Biliyorsanız yardımınızı rica ederim. :(

Metamask ile Pancakeswap'tan ETH aldım ve Binance Smart Ağımda görünüyor bu ETH'ler. Ancak Metamask Cüzdanım ile Uniswap'te işlem yapmak için bağlandığımda zorunlu olarak Etherum Ağına geçiş yapmam gerekiyor. Ama bu seferde "Main Etherum Ağ"ımda ETH'lerim görünmüyor. Sorum şu: Metamask Cüzdanımdaki "Binance Ağ"a bağlandığımdaki "ETH"lerimi, "Etherum Ağ"ıma bağlandığım zamanki ETH cüzdanıma nasıl transfer ederim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ben de ilk öğrendiğim gün en çok bunu merak etmiştim çünkü yanlışlıkla Main Ethereum'a transfer etmiştim BSC'ye edeceğime :)

Yalnız cüzdan içinde ağ transferi yapamıyorsunuz. Borsaya çekip ERC ağıyla gönderirseniz o zaman Main Ethereum ağına geçmiş olur.

Ben de ilk öğrendiğim gün en çok bunu merak etmiştim çünkü yanlışlıkla Main Ethereum'a transfer etmiştim BSC'ye edeceğime :)

Yalnız cüzdan içinde ağ transferi yapamıyorsunuz. Borsaya çekip ERC ağıyla gönderirseniz o zaman Main Ethereum ağına geçmiş olur.
Süper. Çok çok teşekkür ederim. Bu şekilde çözerim sanırım. Binance'a çekerim ordan ERC ağından gönderirim olur muhtemelen.

Ancak bir sorun daha doğdu bunu nasıl çözerim? İşte bu tam uzman sorusu olacak sanırım :) BSCPAD platformundan IDO (İlk halka arzdan YDR-Ydragon) aldım. Sonra bu token bugün hem Pancakeswap ve Uniswap'ta aynı anda listelendiler. Benim BSC ağımda görüyorum bu tokenı. Eğer Pancekeswaptan USDT ile exchange yaparsam şuan 0,077 USDT ama UNISWAP'ta 0,091 USDT ve doğal olarak Uniswap'ta bozmak istiyorum bu tokenimi. Ama ETH ağımda görünmüyor tabi yine METAMASK cüzdanımda. Eee henüz bir borsada da listelenmediğine göre şimdi ne yapacağım :( Bunun çözümünü de biliyor musunuz? Ya da var mı bir çözümü?

Süper. Çok çok teşekkür ederim. Bu şekilde çözerim sanırım. Binance'a çekerim ordan ERC ağından gönderirim olur muhtemelen.

Ancak bir sorun daha doğdu bunu nasıl çözerim? İşte bu tam uzman sorusu olacak sanırım :) BSCPAD platformundan IDO (İlk halka arzdan YDR-Ydragon) aldım. Sonra bu token bugün hem Pancakeswap ve Uniswap'ta aynı anda listelendiler. Benim BSC ağımda görüyorum bu tokenı. Eğer Pancekeswaptan USDT ile exchange yaparsam şuan 0,077 USDT ama UNISWAP'ta 0,091 USDT ve doğal olarak Uniswap'ta bozmak istiyorum bu tokenimi. Ama ETH ağımda görünmüyor tabi yine METAMASK cüzdanımda. Eee henüz bir borsada da listelenmediğine göre şimdi ne yapacağım :( Bunun çözümünü de biliyor musunuz? Ya da var mı bir çözümü?
Rica ederim hocam ne demek.

Hocam ne yazık ki borsa listelenmesi olmadığı sürece bu isteğiniz gerçekleşemez :) Mecbur hangi ağdaysanız oradan yapmak zorundasınız bir borsa listelenmesi olana kadar.

merhaba. yaklaşık 1 hafta kadar önce metamask cüzdanım üzerinden pancake swap platformunda staking'e başladım. yaklaşık 2 saat önce, staking iptal edilip, coinlerim bilgim dışında transfer edilmiş. bu transferin bilgileri bende mevcut. bu işlemin iptali için ne yapmalıyım

merhaba. yaklaşık 1 hafta kadar önce metamask cüzdanım üzerinden pancake swap platformunda staking'e başladım. yaklaşık 2 saat önce, staking iptal edilip, coinlerim bilgim dışında transfer edilmiş. bu transferin bilgileri bende mevcut. bu işlemin iptali için ne yapmalıyım
bir şey yapılabileceğini sanmıyorum.
umarım yardımcı olabilecek biri çıkar...

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri