Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Metaverse: Yaşam Günlüğü

b5b3d334603509df8da826e6b0fdfaf5.jpeg

Herkese Merhaba! Metaverse insanların hayatını kolaylaştıracak çok büyük bir teknoloji. Daha önce ASF'nin 4 tip meta verisi olduğundan bahsetmiştim. Şimdide 4'ünden biri olan YAŞAM GÜNLÜĞÜnden bahsetmek istiyorum. Yaşam günlüğü ( kısa y.g diyeyim) aslında günlük hayatta kullandığımız Metaverse tipidir. Akıllı saatlerimizin veya cep telefonlarımızın adımımızı saymaya, kalp hızımızı veya ritmimizi ölçmeye, spor yapma gibi faaliyetlerimize yardımcı olan uygulamaları buna örnektir. Aynı zamanda eğitim hayatımızda [ Kore'de şu an uygulanıyor. İnşallah bizde yakın zamanda:)] öğrencinin ilgi alanları ve yeteneklerine göre ona özel kişiselleştirilmiş eğitim verilmesini de sağlar. Bunu sağlık içinde söyleyebiliriz. İhtiyacımız olan ilaçların, gıdaların veya gerekli takviyelerin alınmasını sağlayan kişiye özel tıbbi tedavide sağlar.
Herkes ister bir şeylerin kendine özel olmasını ancak şu anda "bizim için" hayal konumunda. Umarım bu durum çok uzun sürmez🙂

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri