Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Mining kazancli ve devamli mi?

Merhabalar. Kripto para borsasinda cok bir gecmisim yok ve bircok seyi bilmiyorum.
Mining konusunu cok arastirdim ve edindigim bilgi, mininge ne kadar yatirim yaparsan yap 10 ayda sermayeyi cikariyor yonundeydi.
Bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim, mining kazanclari herzaman aynimidir? Ve kurdugumuz sistem ömrü ne kadardir?

mining kazanclari herzaman aynimidir?
Her zaman aynı değildir, zorluk dereceleri ve güncel kur fiyatı etkiler.
kurdugumuz sistem ömrü ne kadardir?
Sisteme iyi bakıldığında, sıcaklık ayarı vs. hiç bir sorun çıkarmaz.
10 ayda sermayeyi cikariyor yonundeydi.
Tahmini bu, güncel kurda dalgalanmalar olursa kısalabilir veya uzayabilir.

Merhabalar. Kripto para borsasinda cok bir gecmisim yok ve bircok seyi bilmiyorum.
Mining konusunu cok arastirdim ve edindigim bilgi, mininge ne kadar yatirim yaparsan yap 10 ayda sermayeyi cikariyor yonundeydi.
Bilgisi olan arkadaslar cevaplarsa sevinirim, mining kazanclari herzaman aynimidir? Ve kurdugumuz sistem ömrü ne kadardir?
Aslında mining ile kazanç sağlayabilirsin.Ancak denildiği üzere mining ile fazla bir kazanç bekleme.Ben o yüzden mining ile kazandığım ücret ile bir coin alıyorum kaybetsem bile umrumda olmuyor fazla.Çünkü mining ile 1 ayda gelecek 10 dolardan ne fayda gelir ki diye düşünüyorum.Yine de karar senin.YTD

Bulut madenciliği yapılabilir eğer yatırmayı göze alırsan DUALMİNE diye bir site var gayet güvenilir forumda araştırarak bulabilirsin. Ama madencilik boş iş bu benim düşüncem.

YTD

kazançlı fakat çok zor bi iş bütün gün başında bekliyip havuzdan düşenleri tekrar havuza sokman lazım öyle görüldüğü gibi yatarak para kazanma yok ne kadar çok ekran kartı o kadar çok iş demek-YTD

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,740
Son üye
mettug
Geri