Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Mining Virüsü

Geçen hafta bende bir anda normalin çok altında bir yavaşlama sorunu yaşadım ama ne yaptıysam düzeltemedim. En sonunda kendim pek anlamadığım için bu işlerden tanıdığım bir bilgisayarcıya götürüp format attırdım. Şuan iyi gibi gözüküyor ama tekrar yaşarsam söylediğiniz programları kullanarak bir de o şekilde denerim, teşekkürler.

bu yöntem eğer geç kalınmışsa pek işe yaramıyor arkadaşımın da başına geldi geç kaldı bu yöntemle temizledi ama birkaç gün sonra coinbase hesabından para çalındı
Mining virüsü ile yapılmaz öyle şeyler. Trojan, keylogger gibi virüslere bulaşmıştır. Onları temizlemek için 2-3 tane antivirüs programını tek tek kullanmak gerekiyor. Yada kesin çözüm format atılır.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri