Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Arazi Satışları Yakında

indir (6).jpg

Takıntılı olduğumu söyleyebileceğim bir diğer proje olan Moon Nation Game (MNG)’de uzun süren bir sessizlik ve bunun beraberinde getirdiği bir yatırımcı tepkisi hakim. Her ne kadar sene sonu oyunu çıkaracaklarını beyan etmiş bir ekip olsalar da, geçmiş tecrübelerle bu durumu bir oyalama taktiği olarak görenler mevcut. Bunun sebeplerine ekstradan değinmeyeceğin. Moon Nation Game (MNG) ile ilgili yazılarımın 3 tanesinden 2’sinde buna yönelik çok fazla şey bulabilirsiniz.

Moon Nation Game (MNG) CEO’su durumun farkında mı değil mi bilinmez ama bu sessizliği bozmak için olduğunu düşündüğüm bir hamle gerçekleştirdi. İlk aşamada kaba tabirle Telegram üzerinden bir halk oylaması başlattı. Arazi satışlarının Ayı piyasasındayken yapılmasını istiyor musunuz? Şeklinde. Sonuç tam da Ben Todar’ın istediği gibi çıktı diyebilirim. Koca bir “Hayır”. Görünen o ki herkes neden arazi satışı yapılmıyor dese de büyük çoğunluk bu satışın bu piyasa şartlarında riskli olacağını düşünüyor.

Gelelim asıl meseleye. “Hayır” cevabına rağmen Moon Nation Game (MNG) CEO’su ben Todar aklındaki ve her kesimi memnun edeceğini düşündüğü satış fikrini duyurdu. Çünkü oylamada “Eevet” ile “Hayır” oyları birbirine oldukça yakındı. Yani yatırımcıların büyük çoğunluğu satışı desteklemese de, çoğunluk olmasa da büyük bir kısmı satış olmasını istiyordu. Yaptığı duyuruda Arazi satışının 3 aşamada gerçekleşeceğini söyleyen Ben Todar’ın satış fikri şu şekilde:

1- Sadece uzun süreli Moon Nation Game (MNG) sahiplerine (süre belirtilmedi) satışı gerçekleşecek olan limitsiz ve nadir araziler. Bu satış yakın zamanda gerçekleştirilecek gibi görünüyor.

2- Ara dönem satışı ile klasik bir arazi satışı gerçekleştirmesi. Nadirlik özellikleri karışık.

3- Boğa piyasasında gerçekleştirilecek satış. Bu satışta yine 2’nci satış gibi olur tahminim. Sadece 2’nci satışta biraz daha fiyat avantajı olabilir.

Arazi satışlarının Ethereum ağı üzerinden gerçekleştirileceğini söylediğini hatırlıyorum Ben Todar’ın. Buna yönelik henüz bir açıklama yapmadı. Aslında bakarsanız uzun süredir saçmalamak dışında adam akıllı bir açıklama yapmıyor, arada kendini eleştiriyor falan.

Bakalım zaman neler getirecek. Ben arada düştükçe ufaktan birkaç dolarlık topluyorum. Zaten öngörüm sene sonuna kadar bir gelişme olmazsa, fiyatın aşağı yönlü hareketlerine devam edeceğine yönelik.

Bu arada son olarak satış için açıklamada bir detay var. Ben Todar sürekli inşa etmekten bahsediyor. Bu arazi satışını da inşa etmeye devam etmek için diyerek belirtiyor. Yani para toplama ihtiyacı var gibi. Bilemedim. Kaynakları sınırlı gibi duruyor. Tam anlam veremiyorum ama kripto para piyasasının da, en ufak reklam maliyetlerinin de çok ucuz olmadığını iyi biliyorum.

Bu içerikte belirtilen hususlar yatırım tavsiyesi niteliği taşımamakla birlikte, bu içerik nedeniyle yapılacak yatırım faaliyetlerinden içerik sahibi ve satoshiturk.com sorumlu değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri