Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) CEO'sundan Tepki Çeken Marka Açılışı

image_2021-12-19_07-54-45-2.png

Moon Nation Game (MNG) CEO'luk görevini yürüten Ben TODAR, topluluğu tarafından sözlerini tutmadığı, büyük vaatler ile fiyatı şişirdiği ve sonrada bu vaatler yerine getirilmeyince balonun şiştiği gibi söndüğü gerekçesiyle sık sık eleştirilerin hedefi olmaktan kurtulamıyor. Neredeyse her verdiği sözde bir arıza çıkan, büyük vaatler veren ancak o vaatleri yerine getirmeyen CEO'nun kripto parası Moon Nation Game (MNG)'nin topluluğu son günlerde başka bir şeyi eleştirir hale geldi.

Geçtiğimiz günlerde Moon Nation Game (MNG) CEO'su Ben TODAR kısa zaman önce kendi soyadını taşıyan "TODAR" isimli giyim markasını yaratmıştı. Moon Nation Game (MNG) için gelişme bekleyen topluluk ise, bu süreçte özellikle "TODAR" markasının tanıtımına odaklanan ve sosyal medyanın Moon Nation Game (MNG) kanalında aktifliği neredeyse "0" a inen CEO'yu yalancılıkla suçlar hale geldiler. Aslında haksızda sayılmazlar benim görüşüme göre. Bunun olacağını defalarca söylememe rağmen hala benzer şekilde duyurular ve adımlar ile ilerlemeye devam ediyorlar.

Çok detaylarına başka bir zaman inerim ama "yalancı" damgası yiyeceğini uzun zaman önce söyledim. Şimdiki duruma bakıldığında ise gece gündüz Moon Nation Game (MNG) için çalıştığını iddia eden ve bu noktada kendisine yöneltilen eleştirileri kabul etmeyen CEO'nun gündeminin Moon Nation Game (MNG) üzerinden kaydığı ve o "gece- gündüz" kavramından çok uzak olduğu görülüyor.

Forumdan bir üyemiz demişti "Metaverse varsa işin içerisinde kaybolmaz" diye. Sözler yerine getirilmezse öyle bir kaybolur ki. Kripto paralar yapısı gereği güven ortaına muhtaç duyan, güvensizliğin fazlasıyla yıprattığı varlıklar olduğundan bu şekilde davranan bir CEO'nun projesinin uzun soluklu olması şu aşamada beklenemez. Sağlam hamleler atması gerekiyor. Bakalım zaman gösterecek.

Pundi X'in yılan hikayesine dönen pos cihazı mesele gibi bu da sanırım hocam :) Sizin kadar bu token'in hikayesini detaylı bilmesem de CEO'nun yalancı damgası yemesi token'in geleceği için kötü olmuş tabii. Ama o konumda da şahsi görüşümü belirttiğim gibi "Metaverse varsa işin içinde kaybolmaz" düşüncem yine baki.

CEO, verdiği sözlerden birine sadık kalıp, o sözünü gerçekleştirirse, güven toparlanması olur ve yoluna devam eder bence :) Finali nasıl biter bilemem ama CEO'da durumun farkındadır ve bir tane sözünü gerçekleştirip güven toparlaması oluşturacaktır. Sonra yine yalan söyler ve tokeni batırırsa bilemem :) YTD.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri