Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Ertelendi

moon nation mng.jpg

Takibimde olduğunu bildiğiniz ve yine bir erteleme yaparak şaşırtmayan proje Moon Nation Game (MNG) ile karşınızdayım. Sanki bu ortamda hiçbir proje çıkmamış, bir yerelere gelmeye çalışmamış gibi her şeyi sözde piyasa koşullarını bahane ederek ertelemeyi ya da düşüşlere kılıf olarak söylemeyi sürdürüyorlar.

Evet gelelim olayın içeriğine; Moon Nation Game (MNG) projesinin CEO'su Ben Todar bugün Türkiye saatiyle 21:00da Telegram grubu üzerinden bir AMA gerçekleştirdi. Bu amada kayda değer detayları sizlerle paylaşmak istiyorum.

WearU konusunda çeşitli spekülasyonlar, daha doğrusu kafa karıştırıcı söylemlere yönelik bilgilendirmede bulunan Ben Todar, bahse konu projenin kendilerine ilk geldiğinde blockchain alanında destek istedikleri, teknolojiyi kullanma karşılığında bu desteği vermeyi kabul ettiklerini belirtti. Ayrıca teknoloji direktörünün işin içine Danışman statüsüyle girmesiyle beraber bu teknolojinin başka projeler tarafından alınmak istense bile MNG'nin onayı olmadan bunun yapılamayacağı bir noktaya ulaştığını da sözlerine ekledi.

Kendisine günde birçok projenin teklif yaptığını, bazılarının ise sadece kendileri hakkında tweet atmak için 100 bin dolara kadar paralar önerdiğini belirten Ben Todar, benim tek projem MNG diyerek, başka proje ile özünde ilgilenmediğini tüm planlarını bu projenin kalkınması üzerine yaptığını bir nevi belirtmiş oldu diyebiliriz.

WearU'da öncelikli alıcı olmak isteyenler için cüzdanında MNG bulunduranların otomatik Whitelist'te olcağını belirten Ben Todar V2 oyunu da sene sonunda çıkartmayı planladıklarını sözlerine ekledi. Bu noktada bir ekleme yapmak istiyorum. WearU ön satışında Whitelist yok. Bu sen önceliklisin deyip herkese mavi boncuk dağıtmak gibi olmuş.

Tüm bunlara ek olarak ay sonu yapılması planlanan ve Ethereum blockchaini üzerinden OpenSea platformu kullanılarak gerçekleştirilecek ay üzerinden arsa satışı piyasa koşulları iyileşene kadar ertelendi. Bunun duyurusunu yapmak için televizyona reklam bile vermiştin. Komik. Ayrıca aynı şekilde eski sözleşmeden yakılan 70 milyon token yeni sözleşme ile piyasaya çıkmıştı. Bu tokenların yakılmayacağı, stake havuzlarında kullanılacağı ve bu ay sonunda başlanacağı duyurulmuştu. Bu durumda yine ne alakaysa piyasa koşulları nedeniyle ertelendi. Sanki bu piyasada kimse stake havuzu açmıyormuş gibi.

Coinmühendisi platformu ile ay sonunda yapılacak AMA'ya yönelik henüz bir netlik bulunmadığını da eklemek istiyorum.

İşin özüne gelecek olursak Moon Nation Game (MNG) projesinde hala çeşitli piyasa koşulları, sorunlar bahane edilerek insanlar oyalanmaya devam ediliyor göründüğü kadarıyla. elle tutulur hiçbir şey yok. Olanlarda erteleniyor Kimsenin yapılan açıklamalar verilen vaatlere inancı kalmadı Ben Todar kendi çalıp kendi oynuyor. Konuşmak kolay, öyle bir konuşurum ki her şeyin başına beni geçirebilirsiniz sırf konuşmakla olsa. Ama iş sadece lafla olmuyor. İnsanlar icraat görmek istiyor. Genel yorum arsa satışına yönelik durumu anlamakla beraber Stake ile ilgili kararı anlayamamaktan geçiyor.

Son olarak ben dahil pek çok kişiyi kendisine tavsiyeler vermeyi amaçlamalarını birebirde nasıl fud oluyorsa fud olarak değerlendirip umursamadığını, projeye ayıracağı değerli zamanı buna kullanmadığını belirtti. bu adam sosyal medyadan her yazıldığında eninde sonunda cevap alınmasıyla, insanların içine karışmasıyla bu hale getirildi. Şimdi sürekli kötü şeyler yazılınca insanları patır patır engelliyor.

Piyasada tutunması gereken bir durumda, AYI piyasasında kepenk kapatma ihtimali olan, doğru düzgün bile denilemeyecek borsalarda listelenmiş durumda. O borsalarda silinip gidecek haberi yok, ya da var işine gelmiyor.

Kısaca dedi ki şuan fiyat falan ne olursa olsun umurumda değil, ben projeyi yapmaya odaklanıyorum. Ha arada da MNB platformu için başka bir tokenda çıkarabilir den girdi ek olarak. Onu da belirteyim.

Daha fazla zihnimi bulandırmadan yazıma son vermek istiyorum. Gerçekten bir proje sahibinin bu kadar inatçı ve korkak olduğunu görmemiştim. Bir şeyleri çıkarmamak için hep bir korkusu var, yanlışlardan dönmemek için de hep bir inadı. Bıçak kemiğe dayanıp projeye zarar maksimum boyuta ulaşmadan bu inadından da vazgeçmiyor. YTD.

MNG ile senin bir yazın vasıtası ile tanıştım. İlk başta proje hoşuma gitti ve bir miktar yatırım yapıp bekleme kararı aldım.
Sonra söz verilen oyun piyasaya sürüldü ve Todar'ın öve öve bitiremediği metaverse tabanlı oyunun Super Mario dan hallice olduğunu gördük.
Bunun üzerine hemen elimdekileri satarak beklemekten vazgeçip al-sat ile yola devam etmeye karar verdim. (İyi ki öyle yapmışım çünkü ayı sezonunun da etkisiyle bir hayli değer kaybetti)
Şuan gün içinde güzel al-sat fırsatları veriyor ve bende bu fırsatları değerlendirerek günlük 20-30 dolar kâr alıp çekiliyorum.
Yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,210
Kullanıcılar
6,739
Son üye
kenanx
Geri