Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Polygon Ortaklığı

indir (6).jpg

Uzun zamandır belki takıntı diyebileceğiniz şekilde Moon Nation Game (MNG) hakkında yazılar paylaşıyorum. Bazen yücelttim, bazense yerin dibine soktum. Şimdi son havadisi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bu ay içerisinde bir anlaşma ve ortaklık bekleniyor. Bu ortaklığın ne olduğu tam olarak bilinmezken ve CEO Ben Todar tarafından yapılan açıklamada karşı tarafının duyurusunun beklendiği belirtilmiş olsa da beklentiler bir ağ ile anlaşma yapılmış olması yönündeydi. Moon Nation Game (MNG) CEO'su görevini yürüten Ben Todar sonunda ağzındaki baklayı çıkardı ve yapılan anlaşmanın günde 5 milyon üzerinde işlem yapan bir ağa ait olduğunu açıkladı. Ayrıca Telegram grubu üzerinden sorulan sorulara verdiği cevaplardan anlaşıldığı üzere baş harfinin "p" son harfinin de "n" olduğu bilgisini paylaştı. Kısaca Polygon dedi ama tam olarak bir açıklama söz konusu değil.

Polygon ve Moon Nation Game (MNG) ortaklığında, ortaklık kapsamının sadece ağ kullanımı ile sınırlı olmayacağı Polygon ağında çeşitli geliştirmeler ve uygulamalar olacağı beklentiler ve söylentiler arasında.

Ciddi bir düşüş sonrası son zamanlardaki en düşük noktasından 3X yapmayı başaran Moon Nation Game (MNG) halihazırda 0.20 dolar olan ATH noktasından oldukça uzakta ve yükseliş trendindeyken bile 0.02 dolar seviyesine duvar gibi çarpmayı sürdürdü. Bu seviyeyi aşabilmesi için daha güçlü bir piyasa ya da daha bomba haberler gerekli sanırım.

Paylaşımlarım devam edecek. Bol kazançlar.

abi teşekkür ederim benim de bu bilgiye aşırı derecede ihtiyacım vardı bu bilgileri her yerde arıyordum ama yine de anlamadığım birkaç yer de var da illaki onları da biryerlerden öğrenirim bu bilgiler için çok teşekkür ederim bu arada abi seviye nasıl atlanıyor bir zaman bulduğunuzda bana anlatabilir misiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın selametle öptüm sizi hadi iyi günler

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
MasTerCoin
Geri