Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Sözleşme Değişimi

moon mng (1).jpg

Moon Nation Game (MNG) platformu kısa süre önce gerçekleştirdiği AMA ile sözleşme değişimi gerçekleştireceklerini belirttiler. Planlı tarih 25 Nisan 2022 idi ve bu tarihin Certik onayına göre 1 hafta kadar uzayabileceği önceden belirtilmişti. Certik beklendiği gibi bahse konu tarihte hataları belirten raporunu şirkete sunmuş. Şirkette bu 1 haftalık süreç içerisinde bu basit olduğunu söyledikleri hataları giderip yeniden başvuru yapacaklar.

Daha önce paylaştım mı hatırlamıyorum, o kadar çok şey paylaştım ki ama listelenme aşamasında bir Certik krizi yaşanmıştı. Başvuru yapılmış ama üzerinden zaman geçmesine rağmen sonuç gelmemişti. Bu kadar kısa süre içerisinde gelen bir Certik raporunun, hem de yeni bir sözleşmeye ait Ben Todar yani Moon Nation Game (MNG) CEO’sunun çevresini ciddi ölçüde büyüttüğü yönünde yorumluyorum.

Her sektörde olduğu gibi tanıdığın varsa araya kaynak yapıp erken çıkmasını sağlayabileceğin bir piyasanın içerisinde olduğumuzdan yukarıdaki şahsi görüşümü paylaştım.

Şimdi gelelim soruna. Yaptıkları paylaşımda öyle bir lanse ettirdiler ki hani 25’i gibi gelir 1 hafta da bizden garanti olsun. Sonra yeni sözleşmedeyiz gibisinden. Şimdi ki durum o 1 haftalık süreçte hataları giderdik ve o sürenin sonunda gönderip incelemenin bitmesini bekleyeceğiz ve V2 sözleşmeyi ondan sonra uygulamaya alacağız şeklinde. Bu projede bu şekilde çok tutarsızlığa denk gelmeye başladım, bu sebeple canımı sıkıyor. Ya geliştirme ekibinin sürelerle alakalı öngörüsü yok ya da tarihler üstün körü belirleniyor.

Gelelim geçiş aşamasına; tam tarih açıklanmadı ama malum çeşitli borsalarda olan Moon Nation Game (MNG) için borsada MNG tutanların yapması gereken hiçbir şey yok. Ancak Metamask, Trust Wallet gibi uygulamalar üzerinden tutan kişiler için Moon Nation Game sitesi üzerinden bağlanıp değişim gerçekleştirmeleri gerekli.

Detaylar belli değil, ben yeni sözleşme ile vergilendirmenin kalkacağını öngörüyorum. Yoksa şimdilik açıklanana göre sayısal anlamda bir farklılık söz konusu değil. Detaylar geldikçe paylaşacağım. İyi forumlar.

Arap saçına döndü desene :cautious::unsure::rolleyes:

5-10 dolarlık almıştım zamanında. Hotbit borsasında duruyor öyle. Azıcık yükselince yapıştırıp geçicem. En azından aldığım fiyatın biraz üstüne satarım diye umut ediyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri