Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Moon Nation Game (MNG) Staking Programını Başlattı

indir (6).jpg

Moon Nation Game (MNG) projesinde bir süredir sessizlik hakimdi. Ancak son günlerde hareketli dakikalar geçiriyor. Daha önce Staking dahil pek çok planını erteleyen proje sesimizi duymuş olacak ki Staking programını başlattı. Staking programında ilk aşamada pek çok sıkıntı yaşamış olsa da, şuan biraz toparlamış görünüyorlar. En azından şimdilik ufak tefek aksaklıklar hariç staking programı sorunsuz gibi görünüyor.

Metamask ve Trust Wallet ile staking işlemi gerçekleştirilebilen programda öncelikle programın ana sitesi üzerinden üyelik oluşturulup giriş yapılması gerekiyor. Daha sonrasında ise cüzdan bağlama işlemi gerçekleştirilip istenilen miktarda istenilen programa staking işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Staking Programı

15 gün - %5 APY
30 gün - %15 APY
60 gün - %23 APY
90 gün - %35 APY
180 gün - %45 APY
360 gün - %60 APY

örnek vermek gerekirse 100k staking yapan bir kişi 15 günlük programda 208 MNG, 360 günlük yani yaklaşık 1 yıllık staking işleminde 60k MNG kazanıyor.

abi teşekkür ederim benim de bu bilgiye aşırı derecede ihtiyacım vardı bu bilgileri her yerde arıyordum ama yine de anlamadığım birkaç yer de var da illaki onları da biryerlerden öğrenirim bu bilgiler için çok teşekkür ederim bu arada abi seviye nasıl atlanıyor bir zaman bulduğunuzda bana anlatabilir misiniz şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum kendinize iyi bakın selametle öptüm sizi hadi iyi günler

Ekli dosyayı görüntüle 11516

Moon Nation Game (MNG) projesinde bir süredir sessizlik hakimdi. Ancak son günlerde hareketli dakikalar geçiriyor. Daha önce Staking dahil pek çok planını erteleyen proje sesimizi duymuş olacak ki Staking programını başlattı. Staking programında ilk aşamada pek çok sıkıntı yaşamış olsa da, şuan biraz toparlamış görünüyorlar. En azından şimdilik ufak tefek aksaklıklar hariç staking programı sorunsuz gibi görünüyor.

Metamask ve Trust Wallet ile staking işlemi gerçekleştirilebilen programda öncelikle programın ana sitesi üzerinden üyelik oluşturulup giriş yapılması gerekiyor. Daha sonrasında ise cüzdan bağlama işlemi gerçekleştirilip istenilen miktarda istenilen programa staking işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Staking Programı

15 gün - %5 APY
30 gün - %15 APY
60 gün - %23 APY
90 gün - %35 APY
180 gün - %45 APY
360 gün - %60 APY

örnek vermek gerekirse 100k staking yapan bir kişi 15 günlük programda 208 MNG, 360 günlük yani yaklaşık 1 yıllık staking işleminde 60k MNG kazanıyo
Bu şekilde başka yatırım yapabileceğimiz platformlar var mı acaba

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,153
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri