Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Müthiş Bir Fikir Üzerine İnşa Edilmiş Hyperion

Hyperion ile ilgili düşüncelerimi paylaşırken, bu projeyi daha iyi analiz edebilmek için projenin çalışma prensiplerinden bahsetmek istiyorum.

Hyperion, Ethereum Blockchain üzerinde geliştirilen haritaları kullanarak konum özelliği hizmetleri sağlamak için tasarlanmış bir kripto para birimidir.

Hyperion, hem güvenilir hem de kullanışlı olan merkezi olmayan bir harita hizmeti sağlar. İleri teknolojisi sayesinde firmaların hedef ve stratejilerini sisteme entegre ederek bu verileri finansal analiz için kullanır.

Hyperion'un amacı, küresel ölçekli haritaları dağıtmak ve harita verilerini tek bir noktada toplamaktır.

Hyperion ile, gitmek istediğiniz her yeri arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Telefonunuzla herhangi bir yerin konumunu kolayca hesaplayabilirsiniz. Hyperion, harita hizmetlerini kullanıcılarına gelişmiş bir şekilde sunarken, gizliliklerini de ihmal etmemektedir. Konumunuzu tek bir tıklama ile gizlemek mümkündür.

İyileştirmeye uygun bir proje olduğunu düşünüyorum. Önümüzdeki yıllarda geliştirilecek akıllı araçlarla uyum içinde çalışabilir. Tüm otonom arabalarla bütünleştiğini hayal edin. Sanırım trafik sıkışıklığı olmayacaktır. Aslında tüm kara, deniz ve hava araçlarının bu sistemle uyumu, hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatler için önemli kolaylıklar sağlayacaktır. Elbette uyum içinde kullanılabilecek daha birçok alan var.

Piyasadaki birçok kripto para belli bir amaç için geliştiriliyor. En azından geliştiricilerinin iddiası bu yönde. Ben, özellikle Hyperion’un müthiş bir fikir üzerine inşa edildiğini düşünüyorum.

Hyperion şu anda Hotbit ve Binance gibi borsalarda listeleniyor.

Ve elbette, bu bir yatırım tavsiyesi değildir.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri