Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Myprofitland - Para Kazan Strateji Oyunu

Eğer bir ödeme kanıtı bulursan bana haber verebilirmisin?
Kardeşim onu kendin bulmalısın. Birisi söylerse tadı kalmıyor yatırımın.
Böyle araştıracan,ne olup olmadığına bakacan,vadeleri karşılaştıracan,sonuca ulaşacan. Sonuca ulaştığında ise sevinecen.

Arkadaşlar ödeme alan varmı? Ona göre yatırım yapicam
3 gündür ödeme talebim beklemede bir gelişme olursa burada belirtirim
Mustilord ya bekleyecen ya araştıracan. Ben araştırma yapmanı sonra buraya bakmanı öneririm. Ödeme gelirse arkadaş da söylemeyi unutursa zamanın boşa gitmiş olur. Araştırma zaten 10 dakkalık iş.

Site ponzi gibi. 1.5 euroya hesap onaylatma olduğunu görünce zaten belli ediyor ponzi olduğunu. Derler "Aman efendim ponzi değiliz botları engellemek için yaptık" site şüpheli bence dikkatli olun yatırım yapmadan ilerleyin.

Site ponzi gibi. 1.5 euroya hesap onaylatma olduğunu görünce zaten belli ediyor ponzi olduğunu. Derler "Aman efendim ponzi değiliz botları engellemek için yaptık" site şüpheli bence dikkatli olun yatırım yapmadan ilerleyin.
Hesap onaylatmanın faydası yok sadece telefon doğrulama yetiyor. Onu fazla bakiyesi olanlar yapıyor. Ponzilik birşeyi yok çünkü yatırımın yapman gerekmiyor veya sana şu kadar kazandırcaz demiyorlar. Olsa bile 5 senelik ponzi o zaman.

5 gün sonra ödeme talebim pendingden tekrar myprofitland hesabıma döndü tekrar talep verdim şuanda 2. günde bekliyorum. Ben siteye yatırım yapmanızı tavsiye etmem çünkü sitede para çekme talebine kadar herşeyde kesinti var. %20 çekim kesintisi ne demek + 1.5 euro da hesap onaylatma hiç mantıklı değil. Ben offers kısmından kazandım onu çekiyorum. Sitenin sistemi güzel beğendim fakat belirttiğim gibi herşey de mi vergi sistemi olur az buz da değil bakıldığında bu yüzden tavsiye etmiyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri