Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Myprofitland - Para Kazan Strateji Oyunu

Bazinga

Tümgeneral
İlk önce şunu söylemeliyim yatırım yapmadan siteyi kullanacaklar için yaklaşık 1 yıl gelişip anca o zamandan sonra düzenli çekim yapmaya başlayabilir. Yatırım yapacaklar ise yatırım miktarına bağlı olarak ikinci aydan sonra düzenli kazanabilirler.

Siteye kayıt olduktan sonra hangi ülkede oynamak istiyorsanız onu seçiyorsunuz. Ülkelerin büyük önemi var çünkü oyuna ilk başlandığında temel amaç work yapmak ve ülkelerin daha birçok avantajı var bundan bahsedicem.

Öncelikle oyunda temel olarak work yaparak para kazanıyoruz. Work günde 2 defa oluyor ve 1 work 4 saat sürüyor. Günde 2 defadan 3 gün üst üste work yaparsak Work Bonus veriyor ki buda yine iyi bir kazançtır. Work için ülkenin önemi var çünkü ülkede yapılcak iş var mı sonra work bonus nasıl, vergi nasıl hepsi önemli.

İkinci para kazanma yöntemi ise şirket kurmak; normalde çeşitli işler yapan şirketler var ve şirket kurmak yaklaşık 30€ şirket kurduktan sonra sürekli kazanç elde etmiyorsunuz çünkü bazen üretim için hammadde lazım oluyor ama günlük 0.5€ kazandırıyor diye biliyorum yani 1 şirketin parası 2 ayda çıkıyor.

Bunun dışında savaşlardan para kazanabilirsiniz; elbise, silah alarak ülke savaşlarına giriyorsunuz ve gold kazanıyorsunuz.

Ülke başkanı olup para kazanabilirsiniz; başkan seçilmek için çoğu ülkede 4-5 oy veren bulsanız yeterli oluyor. Çünkü çoğu kişi başkanlık sistemini bilmiyor. Peki başkan olunca nasıl para kazanıcaz. Vergi miktarını belirliyoruz; herhangi birşeyin alım-satımı yapıldığında otomatik vergi alıyoruz bu şekilde başkanlık sistemi ile para kazanabiliriz.

Offerwall sistemi var; anket çözdükçe, uygulama indirdikçe para kazanabiliyoruz. Ama bu sistemi hiç denemediğim için ne kadar kazandırıyor maalesef bilgim yok. Öğrendiğim zaman konuyu güncellerim.

Gelelim enerji kısmına; Enerjimiz ne kadar fazlaysa o kadar çok work kazancı ve bonusu alırız bu yüzden enerjimizi yüksek tutmalıyız. Bunun için Market kısmından şarap,bira veya kahvaltı alarak sağlayabiliriz. Yada enerji veren gayrimenkul ile sağlayabiliriz.

Sitede gayrimenkula sahip olabiliyoruz oda günlük enerji veriyor. Bunun dışında gayrimenkulu istersek satabilir yada günlük kiraya verebiliriz.

Oyun içinde 3 çeşit para var; Euro, Gold ve Ülkenizin Parası

Euro; Çekim veya şirket geliştirmesi için kullanabilirsiniz
Gold; Oyun içinde aklınıza ne gelirse hepsini gold ile alıyorsunuz.
Ülkenizin Parası; Hangi ülkedeyseniz parasıyla gold alabilir, günlük gayrimenkul kiralayabilir yada local market(yerel market) kısmından birşeyler satın alabilirsiniz.

Zamanla konuyu güncelleyeceğim. Eğer sorunuz varsa sorabilirsiniz. Ve kayıt olmayı düşünenler kayıt olmadan önce mesaj atarlarsa sevinirim(bilgilendirme amaçlı).

https://myprofitland.com/game/Bazinga

Siteye 5€ yatırım yapılıp gelişim hızlandırıldı. Yakın zamanda günlük 0.3€ kazanmaya başlayacağım ve zamanla hızlı bir şekilde artacak.

Marketglory den esinlenmişler. Bol kazançlar
Neredeyse kocaman bir yıl sabırla oynadım o oyunu , gelişmek için çok gazete -süt vs . tükettim ama bir türlü ödeme alacak duruma gelemedim.

@Bazinga hocamı başka bir forumdan tanırım. Yaptıgı detaylı anlatımlara bakılırsa bir bildigi vardır diye düşünüyorum ,Umarım ne ben ne kendisi yanılır. Bol kazançlar.

Neredeyse kocaman bir yıl sabırla oynadım o oyunu , gelişmek için çok gazete -süt vs . tükettim ama bir türlü ödeme alacak duruma gelemedim.

@Bazinga hocamı başka bir forumdan tanırım. Yaptıgı detaylı anlatımlara bakılırsa bir bildigi vardır diye düşünüyorum ,Umarım ne ben ne kendisi yanılır. Bol kazançlar.
Yorumunuz için teşekkürler. Aman aman herşeyi bilmesem %80'lik kısmı biliyorum kalanları ise zamanla öğreniyorum. Bu oyunda yatırımsız kazanç var ama maddi imkan el verirse 5-6€ yatırarak kazancı hızlandırmak daha iyi.

Bende o oyunda çok uğraşmadan ilk tanıtanlardan biri olmamın ve o zamana kadar oyun formatında para kazandıran sistemin çok olmamasının ekmeğini yedim diyebilirim.

En büyük gelirim referans satmaktı. 100-150 euro arası tanesini :) çalışmayan refler de bekletiyordum, bir gün yatırım yaparlarsa kıymetlenir gibisinden.

Cumartesi gününden itibaren para kazanmaya başlacağım. Bir süre gelişip sonra ara sıra çekim yapmayı düşünüyorum. Gelir-gider durumlarını bazen konuya yazacağım.

Bundan daha karısık oyun sistemlerini inceledim oynadım bunu bir türlü çözemedim 5 yaşındaymışım gibi kısaca anlatabilirmisin. Misal anasayfada bina var buy diyorum günlük 50.00 diyor. Ne kadar yatırıma ne gelir olur ortalama yatırım yaptık diyelim ne tür işler yapmamız lazım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,684
Son üye
Okan.2727
Geri