Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nasıl dolandırıldım!?

Burda bahsedeceğim hiç bir sey yatırım tavsiyesi değildir!

Ben bundan 2 yıl once bi site keşf etdim. Onda hele kripto paralar hakda hiç bi bilgim yokdur.

Sitede yatırım yapıb gün sonunda gelir elde edeceğinizden bahs ediyodu.

Ben normalde arasdiririm site güvenilirmi ve ya yatirim yapiyimmi?
Amma nedense bunu arasdırmadım. Ve olanlar oldu:
Oraya 100 dollar yatirdim. Ve gün sonunda bana 140 dollar vereceğini vad ediyodu. Ve gün sonu geldiğinde sitenin bağlandını gördüm.
Kısacası bir siteye yatırım yapmamısdan evvel iyice araşdırın ve güvenseniz bile elinizdeki miktarin hepsini oraya yatırmayin !

Sonda yine vurğulayım bahsetdiklerimin hiç biri yatırım tavsiyesi değildir!

Paribu yu Yeni öğrendim bende ama eski dönemde olan şeyler beni hala korkutuyor çiftlik bank gibi v.s bir miktar yatırdim tabiki buraya ama henüz kaar etmiş değilim

100 ver 150 verim 300 ver 500 al falan hikayelerine inanmamayi ogrenemedik hala. Neye gore veriyo bu parayi, nerden sagliyo o fazla geliri de bize dagitacakmis sormuyo kimse... emeksiz yemek olmaz!

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,238
Kullanıcılar
6,715
Son üye
leeyan35
Geri