Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

nasıl mı kazanırım ? güzel soru.

nasıl mı kazanırım sorusuna en güzel cevap soruyla olacaktır bu soru öncelikle çok mu azmı kazanmak istiyorsunuz olacaktır e tahmin ettiğimiz üzere herkes çok kazanmak istediğini söyleyecektir. çok para kazanmak emek ister emekten kastımız vakit harcamaktır kimse vakit harcamadan hiçbir kazanç sağlayamaz hali hazırda gelen bir paranın öncesindede uzun bir emek vardır . en büyük emek başlamayı kafaya koymaktır . para kazanmayı kafaya koyduktan sonra yapmamız gereken para kazanma yolları araştırmak ardından çok kazandırana değil bize en çok zevk verecek olanı seçmektir sıkılarak kazanılan paranın harcarkn zevkide olmaz bu yüzden daima en çok kazandıran para zevkli iş yapmaktır . bu yazımda sizlere para kazanmanın nasıl olduğunu açıkladım söylediğim gibi önce kafaya koymak sonra emek .

aynen dediginiz gibi emek harcamak lazım kazanmak için.

nasıl mı kazanırım sorusuna en güzel cevap soruyla olacaktır bu soru öncelikle çok mu azmı kazanmak istiyorsunuz olacaktır e tahmin ettiğimiz üzere herkes çok kazanmak istediğini söyleyecektir. çok para kazanmak emek ister emekten kastımız vakit harcamaktır kimse vakit harcamadan hiçbir kazanç sağlayamaz hali hazırda gelen bir paranın öncesindede uzun bir emek vardır . en büyük emek başlamayı kafaya koymaktır . para kazanmayı kafaya koyduktan sonra yapmamız gereken para kazanma yolları araştırmak ardından çok kazandırana değil bize en çok zevk verecek olanı seçmektir sıkılarak kazanılan paranın harcarkn zevkide olmaz bu yüzden daima en çok kazandıran para zevkli iş yapmaktır . bu yazımda sizlere para kazanmanın nasıl olduğunu açıkladım söylediğim gibi önce kafaya koymak sonra emek .
yazınız bilgilendirici fakat çok sade olmuş içeriğinize resim vb. şeyler koyarsanız daha göz alıcı bir yazıya dönüşür, bu benim nacizane tavsiyem sakın yanlış anlamayın

nasıl para kazanabilirim sorusunu daha iyi anladım

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,152
Kullanıcılar
6,685
Son üye
Wkfrdaken
Geri