Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

[Netflix] Bird Box

burk1

Uzman Çavuş
Netflix’in izlenme rekorları kıran dram ve bilim kurgu türündeki filmlerinden biri olan 2018 yılı yapımı Bird Box oyuncu kadrosuyla da ilgi çekiyor. Yeryüzündeki insan nüfusunun büyük bir kısmı intihar etmiş, hayatta kalan insanlar ise tehlikeli koşullarda yaşam mücadelesi vermektedirler. Malorie, çıkacağı yolculukla kendini güvene almaya çalışırken aynı zamanda çocuklarını da korumak zorundadır.
  • Oyuncular: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich, Sarah Paulson
  • IMDb Puanı: 6.7
Kesinlikle tavsiyemdir, hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz gerilim filmi...

Bird Box gerçekten çok güzel bir film ama sonlara doğru sıkıcılaşmaya başladı. Filmin başlangıcındaki sahneler çok güzel. Ben galiba hep hareketli ve aksiyon dolu sahneler istediğim için sonlara doğru sıkılmıştım. Tavsiye ederim izlenmeli.

Bird Box gerçekten çok güzel bir film ama sonlara doğru sıkıcılaşmaya başladı. Filmin başlangıcındaki sahneler çok güzel. Ben galiba hep hareketli ve aksiyon dolu sahneler istediğim için sonlara doğru sıkılmıştım. Tavsiye ederim izlenmeli.
1 saniyesinde dahi sıkılmadım normalde yaratıklı filmler çocukca gelir sıkıcı gelir ancak bu filmdeki kadının oyunculugu muAzzam derecede..

İlk kitabını okumuştum, daha sonra filmi çıktı ama filmini pek beğenmedim :)

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,149
Kullanıcılar
6,682
Son üye
osmanhazar265
Geri