Neler yeni

Network Marketing Kazandırıyor Mu? (Farmasi)


probit borsası
  • Confirmation: İşlemlerin madenciler tarafından onaylanarak blokzincirine başarılı ve güvenli olarak eklenmesidir. Her kripto para biriminin farklı onay süresi ve farklı sayıda onay ihtiyacı vardır.

duygukrpz

Kıdemli Çavuş
Level 1 (1X)
Level 2 (2X)
Katılım
30 May 2022
Mesajlar
132
Tepkime puanı
31
Puanları
285
Yaş
23
Konum
konya
Cinsiyet
Kadın


0.00008771
  • 0.00000000  
  • #1
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere network markası olan Farmasi sisteminden bahsedeceğim.
Firma kozmetik, cilt bakım ürünleri, gıda takviyeleri, bitkisel kremler ve parfümeri üzerine hizmet veriyor.
Firmayla çalışmak istediğinizde sizi aktif olarak çalışan birinin alt ekibine üye yapıyorlar. Firma çoğu network şirketinde olduğu gibi katalog üzerinden işliyor. Üyeliğiniz gerçekleştirildiğinde size katalog temin edip oradaki ürünleri yakın çevrenize veya internet üzerinden tanıtarak satış yapmanızı istiyorlar.
Firmanın her ürün için belirlediği bir katalog fiyatı bulunmakta sizin sipariş vermeniz üzerine bu katalog fiyatı satıcı ücreti yani geliş fiyatından size yansıtılır ve sizde katalog fiyatı üzerinden satış yaparak kazanç elde edersiniz.
Aynı zamanda firmanın her ay için belirlediği bir puan oluyor ve her sipariş kendi ücreti kadar puan ediyor. Örneğin 50 TL olan bir ürün size 50 puan kazandırıyor.
Firmanın o ay için belirlediği puana ulaştığınızda o ayın hediyelerini alabiliyorsunuz.

Firma alt ekibini çoğaltarak giden üyesine her ay aktif üye sayısına göre yükselerek giden ödemelerde bulunuyor. Aynı zamanda alt ekibini çoğaltan üyelere belli bir üye ve puan sayısından sonra araba gibi hediyeleri oluyor. Ve yılda bir kez düzenlenen iki kişilik ücretsiz tatil planından yararlanabiliyorsunuz.

Düşünen arkadaşlara başarılar diliyorum.
 

Üst