Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NFT Görüşleriniz

Theleoncoin

Korgeneral
Moderatör
NFT dünyası aylık 10 milyar dolardan fazla bir işlem hacmine sahip durumda. Bakıldığı zaman güzel projeler olsa da basit hiç bir amacı olmayan koleksiyonlarda bulunuyor. Sadece bir resim olmaktan ileri giden APE gibi projelerde yok değil. Tabiki Ape' nin topladığı para ile iyi bir yerlere gelmesi kaçınılmazdı. Ufaktan da olsa bir şeylere deneme amacı ile başladım. Hayvanlar, doğal yaşam, uygun fiyatlı ve kaliteli hayvan yemleri üretimi ve gelişimi projesi için kendime kaynak yaratmak amacıyla bir şeyler çizmeye başladım. Bir kaç gündür çizmeyi öğrenmek için yaptığım bazı çalışmaları aşağıda sizlere sunuyorum görüşleriniz ve tavsiyeleriniz önemli. Bazıları opensea da ekli

indir (1).png

takip ettiğim kadarıyla eserlerden çok reklam ön plana çıkıyor hocam her şeyde olduğu gibi kimse somut olana bakmıyor önde olmak gerekiyor ellerine sağlık süper hepsi :) benimkilerden utandım valla

@Theleoncoin hocam elinize sağlık. Kolay gelsin. Başarılı olmanızı dilerim. Bence başlangıç için gayet iyi.

Ancak şu aralar DALL-E adında bir yapay zekâ dikkatimi çekti. NFT sektörüne damga vurabilecek ve hatta pek çok şeyi değiştirebilecek bir teknoloji. Hâlen geliştirilme aşamasında.

Ayrıca Microsoft'un da devam etmekte olan, benzer bir projesi var.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak..

@Theleoncoin hocam elinize sağlık. Kolay gelsin. Başarılı olmanızı dilerim. Bence başlangıç için gayet iyi.

Ancak şu aralar DALL-E adında bir yapay zekâ dikkatimi çekti. NFT sektörüne damga vurabilecek ve hatta pek çok şeyi değiştirebilecek bir teknoloji. Hâlen geliştirilme aşamasında.

Ayrıca Microsoft'un da devam etmekte olan, benzer bir projesi var.

Bakalım bu işin sonu nereye varacak..
Benzer bir yapay zekaya baktım karışık şeyler çıkartıyor geliştikçe iyi yerlere gelecektir mutlaka

NFT dünyası aylık 10 milyar dolardan fazla bir işlem hacmine sahip durumda. Bakıldığı zaman güzel projeler olsa da basit hiç bir amacı olmayan koleksiyonlarda bulunuyor. Sadece bir resim olmaktan ileri giden APE gibi projelerde yok değil. Tabiki Ape' nin topladığı para ile iyi bir yerlere gelmesi kaçınılmazdı. Ufaktan da olsa bir şeylere deneme amacı ile başladım. Hayvanlar, doğal yaşam, uygun fiyatlı ve kaliteli hayvan yemleri üretimi ve gelişimi projesi için kendime kaynak yaratmak amacıyla bir şeyler çizmeye başladım. Bir kaç gündür çizmeyi öğrenmek için yaptığım bazı çalışmaları aşağıda sizlere sunuyorum görüşleriniz ve tavsiyeleriniz önemli. Bazıları opensea da ekli

Ekli dosyayı görüntüle 11003
pixelart şeklinde yapmak yerine bence çiziminiz iyi ise normal çizim yaparak satın onlar daha güzel oluyor ve o şekilde daha kolay satabileceğinizi düşünüyorum

NFT konusunu tam anlayamadım ama bir bakımdan bu kadar fazla paralara satılması bana saçma geliyor

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri