Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

NFT yapıyoruz

NFT özelinde çizim bilgisi özellikle maymunlu vs. Çok zor değil. Zaten 1000-10000 NFT için 20-30 çizim yeterli. Sonrasını kombinasyon ile photoshop programı hellediyor zaten.
Yaptığım Among Us lardan söyleyeyim. Önce İstediğim renklerden arka plan oluşturdum, sonrasında bir tane beden yapıp sadece rengini değiştirdim, bedene denk gelecek şekilde şapka, kulak, kalp, vişne vs. hazırladım her birini tek sefer çizip sadece renk değişikli yaptım. Daha sonrasında hepsini ayrı klasörler halinde progrm sayesin de birleştirdim. Hepsi rastgele olduğu için çok fazla olasılık oluyor. Sadece bir tane arka plan bile fazla fazla üretmenizi sağlıyor.

Hocam süpersiniz, elinize emeğinize sağlık. Bir yerden başlamak istiyorum. Bu konuda size de fazla rahatsızlık vermeden, usta-çırak ilişkisiyle sizden bir şeyler öğrenmeyi o kadar çok isterim ki :love:

Bu forumun ikinci günden bana böyle bir şey kazandıracağı aklımın ucundan bile geçmezdi, sizin için de uygunsa özel mesaj aracılığıyla sizinle irtibata geçmek isterim :)

Başarılar hocam.
Tabi ki, dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bir faydamız olduysa ne mutlu bize.

Yaptığım Among Us lardan söyleyeyim. Önce İstediğim renklerden arka plan oluşturdum, sonrasında bir tane beden yapıp sadece rengini değiştirdim, bedene denk gelecek şekilde şapka, kulak, kalp, vişne vs. hazırladım her birini tek sefer çizip sadece renk değişikli yaptım. Daha sonrasında hepsini ayrı klasörler halinde progrm sayesin de birleştirdim. Hepsi rastgele olduğu için çok fazla olasılık oluyor. Sadece bir tane arka plan bile fazla fazla üretmenizi sağlıyor.
Aynen öyle hocam

10 arka plan
10 göz aksesuarı
10 şapka
10 saç tarzı
10 sakal tarzı
10 kıyafet

Toplam 60 çizim
1.000.000 NFT mesela :)

Evet efendim,

Hatta 60 çizim bile değil. Arka planı saymayın, sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak düğer 5inden 1 tane çizip renk değişikliği yapıyorsunuz. Aslında çok basit bir olay :)
Olay basit ama herkes yapıyor işte. İnternete 100 lerce video mevcut bu konuda. Tutturmak lazım. Ha birde opensea falan yüklenecekse ciddi zaman lazım. Eth ağına yüklenecekse zamanın yanında parada lazım.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,232
Kullanıcılar
6,715
Son üye
stepetas
Geri