Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Nominex Borsası ve NMX

Nominex kripto para borsası 2019 yılında kurulmuş bir borsadır. Üyelerine sağladığı güvenlik protokolleriyle bilinmektedir. Elbette Bitfinex gibi büyük borsaların yaşadığı siber saldırıları düşünürsek internet ortamında hiçbir platform % 100 güvenli denilemez. Nominex borsası bu konuda işi sıkı tutan borsalardan biri olarak ün saldı demek daha doğru olacaktır.

Nominex'in amacı, müşteriler için renksiz olan eski bankacılık ve borsa sistemlerini eğlenceli ve hareketli hale getirmektir. Kullanıcılar, bu kripto borsasını tüm gün kullanabilir ve çok çeşitli avantajlardan yararlanabilir.

Nominex platformu ile yatırım dünyasına hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Hem eğlenmek hem de sermaye artırmak mümkün. Ayrıca kendi işinizi de kurabilirsiniz. Nominex, kullanıcılara heyecan verici, eğlenceli ve canlı bir ortam sağlamak için geliştirilmiş bir kripto borsasıdır. Nominex, kullanıcı deneyimini eğlence ve eğitim ile geliştirerek toplulukları birleştiren projeler sunar.

Nominex, kripto para eko sisteminde ve bağlı kuruluş programlarında son derece iyi bağlantılar kurarak büyük avantajlar elde etmeyi başarıyor.

Nominex platformunun kendi belirteci vardır. Bu, NMX belirtecidir. Platformu kullandıkça NMX kazanırsınız. Bu jetonla işlem yaptıkça % 50'ye varan işlem ücreti indirimi kazanabilirsiniz. Ayrıca hesabınızda tuttuğunuz NMX miktarına bağlı olarak daha fazla işlem ücreti indirimi elde edebilirsiniz. Gün içerisinde gerçekleşen ticaret turnuvalarından çeşitli ödüller kazanmak mümkündür.

Nominex tarafından düzenlenen ortaklık programlarına katılan kullanıcılar ayrıca NMX jetonları kazanma şansına da sahipler. Platformun ayrıca bir referans programı var. Platform üyelerinin yaptıkları işlemlere göre kendi tavsiyeniz ile ödül kazanabilirsiniz.

Nominex'e kayıt olurken KYC'ye ihtiyacınız yoktur. Belirli bir limitin altında işlem yapabilirsiniz. Günlük işlem hacminiz 3 BTC'yi aşarsa, KYC'ye ihtiyacınız var. Ayrıca, Nominex'in Google sunucularında yüksek güvenlikli bir hizmetle neredeyse% 100 çalışma süresine sahip olması nedeniyle Visa ve Mastercard ile yatırım yapmak mümkündür.

Nominex'in Altın promosyonu

Nominex, kısa süre önce altın ödülleri dağıttığı bir promosyon kampanyası düzenledi. Bu kampanya 1 Ekim - 7 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti.

Bu kampanya kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye girenlere gram altın dağıtıldı. Birinciye ödül olarak 5 altın verilirken, ikinciye 3 altın, üçüncüye 2 altın verildi. Bu altınların her biri 1 gram ağırlığa sahipti. Dördüncüye ve beşinciye ise her biri 2 gram ağırlığında 1’er altın hediye edildi.

Ayrıca altıncı, yedinci, sekizinci, dokuzuncu ve onuncu sıralarda yer alan kişiler de yüzde 50 ile yüzde 20 arasında işlem komisyonu indirimi aldı.

Düzenlediği kampanya ve affiliate programlarına katılarak eğlenmeyi, kendimi geliştirmeyi ve iyi karlar elde etmeyi planlıyorum. Bu platformu beğendim. Önümüzdeki dönemde, bu borsanın yeni altın ödüllü kampanyalar düzenlemesi dileğiyle ...

Platforma giriş yapmaya çalışırken bazı problemler yaşadığımı belirtmek isterim. Giriş yapmak için bir kaç kez denemek zorunda kaldım. Sorunların yakında çözüleceğini umuyorum.

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,223
Kullanıcılar
6,717
Son üye
thedemirs
Geri