Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ödeme Yapan Oyunlar

Bu tip oyunlar genelde android için oluyor. IOS da pek denk gelemiyorum. IOS için bu tür oyunlar varsa yazar mısınız
App Store ince eleyip sık dokuyor uygulamalar için. Google Play Store öyle yapsa bile .apk uzantılı dosya ile kolayca yüklenebiliyor uygulamalar. IOS için böyle bir seçenek yok.

Merhaba arkadaşlar
Bu konuyu özellikle ödeme yapan oyunları sıralamak için açtım. Ayrı ayrı olmasından ziyade herkes bildiği, ödeme aldığı oyunları ödeme kanıtlarıyla buraya eklerse konuyu sürekli güncel tutup oyunları tek gönderide listeleyebiliriz.

Ekli dosyayı görüntüle 5287
Ben bu oyunu oynuyorum gayet eğlenceli ve ödemelerini yapıyor. Musluk boşsa mesela doldurunca bildirim atıyorlar, gelin ödeme alın diye. Çok basit oyun, aynı simgeleri yan yana getirip patlatıyoruz. Ne çok simge yan yana gelirse ona göre puan veriyor. Gwei biriktiriyorsunuz. Sonra bu gweileri coinbase adresine çekiyorsunuz. Pıt diye gönderiyor zaten. Ama gönderirken gas kesiyor. Birikenin yüzde 10'u size ödeniyor. Ödemeler eth olarak yapılıyor. Coinbase emailinizi app içinde eklersiniz, bu kadar basit. Oyun basit bir telefon uygulaması bu arada. İyi bir boş zaman aktivitesi benim için.

İndrime Linki

Şuraya da coinbase ödeme kanıtını ekliyelim :

Ekli dosyayı görüntüle 5288

Max ödeme limiti 75000 oyun puanı o da 7500 gwei ediyor ödeme olarak. Bunun altında min ödeme limiti yok ama ödeme talepleri arasında 3 gün olması şartı var. Ben bir günde 15000 civarı oyun puanı yapıyorum sıkılmadan. Oyun içindeki reklamlardan kazanıyor. Dolayısıyla reklam var oyun aralarında yani..

Sizden de ödeme kanıtlı oyunlar bekliyorum arkadaşlar. Ama ödemeler koin cinsinden olan oyunlar olsun lütfen. Siz cevap olarak eklerseniz oyunları ben gönderi içine dahil edeceğim. Herkese bol kazançlar.
Bu uygulama İOS’lara indirilebiliyor mu birde kazanç sistemi nasıl hocam ideal mı az mı ?

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,154
Kullanıcılar
6,686
Son üye
sjsjsjka
Geri