Neler yeni
Kripto Para, Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Shiba, Forumları, Yorumları, Teknik Analiz

Satoshiturk ailesine hoş geldin!

Burada, yatırım tavsiyesi vermeyip, hiçbir projeye para karşılığı destek çıkmadan, kripto dünyasının içinden gelen yöneticilerimizle doğru bilgiye ulaşabilirsin.

5 yıldır aksamadan yaptığımız ödemelerle güvenin adresiyiz.

Bizimle keşfet, öğren ve kripto sohbetlerine katıl. Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Ödüllü ..... Bitcoin Fiyatını Tahmin Yarışması

Yarışma sonuçlarını açıklayalım arkadaşlar ...

Katılanlar haricinde , konuyu inceleyen de çok olmuş . En çok görüntülenen konularda 434 gösterimle 4 numaralı sırada.

Yönetici olarak @gkkrlmz yarışmaya katılamadığınıza üzüldüm , ama yazınızı okuyunca ufkum açıldı, kazanamayan ,zamanında yarışmaya katılamayan veya konuya yorumlarıyla destek olanlar için teselli ödülü niyetiyle isimlerinizin altındaki +1 satoshi bölümüne bir defa tıkladım. :)

Nezaketen ,sadece konuya destek amacı ile tahmin bıraktığı her şekilde belli olan , yaptığı tahmin ile sosyeteye mahçup olmayı göze alan @admin başta olmak üzere , katılan tüm arkadaşlara teşekkürler . :)

Belirtilen gün ve saat için oluşan kapanış rakamı 15.886,48 Dolar
Ekli dosyayı görüntüle 790

Tebrikler , Kazanan arkadaşları tebrik ederim :)

İlk kazanan 15.865 tahminiyle @EvilPluto
İkinci kazanan 15.850 tahminleriyle @Bonarous ve @Musti765 Ödülü paylaşacaklar.

Ödülleriniz manuel olarak admin tarafından onaylandı ve hesaplarınızda arkadaşlar ,kontrol .
ilk defa bir etkinlikte birşey kazanıyorum haha :)
Teşekkürler

Yönetici olarak @gkkrlmz yarışmaya katılamadığınıza üzüldüm , ama yazınızı okuyunca ufkum açıldı, kazanamayan ,zamanında yarışmaya katılamayan veya konuya yorumlarıyla destek olanlar için teselli ödülü niyetiyle isimlerinizin altındaki +1 satoshi bölümüne bir defa tıkladım.
@haluk abimize cömert teselli armaganindan dolayi teşekkur ediyorum. Birdahaki etkinlikte daha erken davranmaya calisicam kazanan arkadaslari tebrik ederim

Yarışma sonuçlarını açıklayalım arkadaşlar ...

Katılanlar haricinde , konuyu inceleyen de çok olmuş . En çok görüntülenen konularda 434 gösterimle 4 numaralı sırada.

Yönetici olarak @gkkrlmz yarışmaya katılamadığınıza üzüldüm , ama yazınızı okuyunca ufkum açıldı, kazanamayan ,zamanında yarışmaya katılamayan veya konuya yorumlarıyla destek olanlar için teselli ödülü niyetiyle isimlerinizin altındaki +1 satoshi bölümüne bir defa tıkladım. :)

Nezaketen ,sadece konuya destek amacı ile tahmin bıraktığı her şekilde belli olan , yaptığı tahmin ile sosyeteye mahçup olmayı göze alan @admin başta olmak üzere , katılan tüm arkadaşlara teşekkürler . :)

Belirtilen gün ve saat için oluşan kapanış rakamı 15.886,48 Dolar
Ekli dosyayı görüntüle 790

Tebrikler , Kazanan arkadaşları tebrik ederim :)

İlk kazanan 15.865 tahminiyle @EvilPluto
İkinci kazanan 15.850 tahminleriyle @Bonarous ve @Musti765 Ödülü paylaşacaklar.

Ödülleriniz manuel olarak admin tarafından onaylandı ve hesaplarınızda arkadaşlar ,kontrol .
Vayy, teşekkürler. İdare edelim ikincilikle. :D

Bir yarışmayı da böylece kaybettim. :)
Kaybeden yok hocam , teselli ödülünüzü tek tuşla gönderdim . :)

Ayrıca açıklamam gerekli başka bir durum oluştu .
Yarışma sonunda belirttiğim gibi , kazanan 3 arkadaşın ödülleri manuel olarak admin tarafından gönderildi .

Yarışmanın ,ödeme yapmak için sponsoru bendim , ödemeler benim hesabımdan yapılması gerekirken , admin işte tam burada , masaya elini hafifçe vurarak , bunlar benden , kazanan üyelerin ödüllerini ben kendi hesabımdan göndereceğim dedi ve öyle oldu .
Kısaca yarışmanın gerçek sponsoru admin arkadaşlar ..

@admin neticede iki kişinin bildiği zaten sır değil, bu durumu tüm üyelerin bilmesi gerekli diye düşündüm , yarışma zaten bitti ,gerçek durum anlatıldı , işte şimdi benim için :coffee: zamanı, düşünceniz ve bu jest için tekrar teşekkürler .

Cüzdanınız

BNB
0.00000000

Forum istatistikleri

Konular
13,211
Kullanıcılar
6,732
Son üye
kenanx
Geri